Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

hahah no Panowie.. co prawda jestem tu krótko ale K. jest chyba ostatnią osobą która obecnie poszłaby do eu z Katowickich :) (chociaż i tak jeździ w czwartki na 3 stawy to tylko by musiał godzine zmienić :P ) ale ponowię pytanie Wie ktoś co tam u Gracjana??

Dobra nie było pytania :) pooglądałem sobie to drugie forum o którym tutaj nie mówimy i już wszystko wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem. no dopieka mi audi ostatnio po całości :gwizdanie: najpierw głowica , potem trza było zrobić rozrząd , a w piątek mi turbo padło, wczoraj jak pogrzebałem to okazało sie że sie zrobiła nieszczelność , odziwko nie w dolocie :wallbash: tylko między turbiną a kolektorem :blink: poodkręcały sie dwie z trzech nakrętek :shocked: ale jak jak zastosowałem podkładki sprężynujące :disgust: no nieważne , auto już śmiga. Oby jak najdłużej , a teraz jeszcze tylko czeka wymiana oleju + filtrów i klocki z przodu :gwizdanie:

a jak sie z tym uporam to conajmniej tydzień nie będe ładował żadnej kasy w auto :decayed:

co do zaproszeń na spoty to postaram sie powysyłać , ale nie wiem czy dam rade dziś , bo mam troche roboty.

Gracjan jest clubowiczem niestety , ale mam nadzieje że w końcu ludki sie opamiętają i przejdą do pożądnego klubu :hi: ale nic na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem. no dopieka mi audi ostatnio po całości :gwizdanie: najpierw głowica , potem trza było zrobić rozrząd , a w piątek mi turbo padło, wczoraj jak pogrzebałem to okazało sie że sie zrobiła nieszczelność , odziwko nie w dolocie :wallbash: tylko między turbiną a kolektorem :blink: poodkręcały sie dwie z trzech nakrętek :shocked: ale jak jak zastosowałem podkładki sprężynujące :disgust: no nieważne , auto już śmiga. Oby jak najdłużej , a teraz jeszcze tylko czeka wymiana oleju + filtrów i klocki z przodu :gwizdanie:

a jak sie z tym uporam to conajmniej tydzień nie będe ładował żadnej kasy w auto :decayed:

co do zaproszeń na spoty to postaram sie powysyłać , ale nie wiem czy dam rade dziś , bo mam troche roboty.

Gracjan jest clubowiczem niestety , ale mam nadzieje że w końcu ludki sie opamiętają i przejdą do pożądnego klubu :hi: ale nic na siłe

To w końcu padło ci turbo czy tylko się poluzowało? Bo nie rozumia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa doszedłem do wniosku że musiałbym zarazbiać tak ze 4k PLN netto żeby módz realizować wszystkie plany na życie od razu.. a tak to musze wybierać :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem że padło , bo nie widziałem nieszczelności na wężach , a auto zupełnie nie jechało , na szczęście okazało sie, że tylko sie poluzowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

seta padnie byc moze do wtorku, ja mam blokade transferu do 20.10.2009 ale bede naparzal z pracy hehe to peknie to 100, od razu mowie ze ja nie pije alko bo niedawno zdalem prawko :polew: i nie chce mi sie znow zdawac....choc pewnie by to bylo dopiero za jakis min rok :polew:

no ale jedno piwko.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, jedno piwko to wiesz, wsam raz na smaka, a jak zdawałeś nie dawno to przynajmniej na przyszłość wiesz co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, jedno piwko to wiesz, wsam raz na smaka, a jak zdawałeś nie dawno to przynajmniej na przyszłość wiesz co i jak :decayed:

tylko, że jak załapie smaki to :kox:

a Ty bys mógł wpaść do Kato bo już legendy krążą o tym Twoim 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siemanko, ja wam pierdykne 100 stronke i nic wam nie przywioze, bo siedze na pomorzu :polew:

kezor jak przyjade na slunsk to sie spotkamy na jakims nielegalnym sciganiu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhah jakie legendy? :polew:

pewnie królu coś tam nagadał :gwizdanie:

a tak to zwykła, poliftowa seria, na grudzień idą mody silnika a potem tylko felgi i zawias :wink4:

no chciałbym wpaść ale jak widzisz nawet na Gliwickich mnie teraz nie ma bo robię na trzy zmiany, moooże za tydzień wpadnę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pucek no wpadłbyś faktycznie do Katosów za mojej kadencji cie tu jeszcze nie był zademonstrowł byś swoje monstrum u nas :chytry: widzisz jakim się zainteresowaniem cieszy :cool1:

zimowe papućki zakładaj i dawaj we wtorek :cool1: [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:33_________________________________________________gracjan to ten co był b6 w sedanie granatowym ???

czyli co on jest inny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co czytam na gliwickich to pucek na II zmianę to trochę kicha ale jakby tak depnął :evil: :evil: :evil:

to na 22 by się pokazał a BP ma po drodze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanar widziałem że po kochłowicach śmiga b7 czarna ale jakaś starsza pani nim śmiga ,

może ją zaproszę na spota a może wpadnie :polew: :polew: :polew:

dziś byłem u rodziców i polowałem na taką czarną kombi b6 żeby zioma zaprosić ale dziś jej nie było :angry:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:43_________________________________________________

Gracjusz był b6 granatowym, a Gracjan to ktoś inny :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to kto był u nas na spocie raz się pokażą i potem ich pamiętaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan raczej był z kimś na spocie bo prawka przecież nie ma :>

Maxito, no w kato to byłem 2 razy, fakt faktem mało :tongue4:

jaka tam maszyna, normalne auto :rolleyes:

buheheheh z żor na kato to kawał drogi żeby we wtorek do Was wpaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10145559 :slina: :slina: :slina:

bez komentarza...[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 19:54_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9846997 z katowic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...