Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jestem taki i spokojny chłopak :wink4:

No o kimś innym też tak każdy myślał i co :polew::decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:45_________________________________________________

siema kutfa, ładnie was wzieło na niedzielne pogaduchy :decayed:

miałem 97strone i zanim kliknąłem odśwież to pomyślałem że trzeba będzie rzucić jakimś odliczaniem do setnej strony , a tu d*p 104 :evil:

to widze że z Gliwic będzie sporawo ludzi we wtorek.

Rozeznam sie wśród browarów, może nas tyskie zasponsoruje i w każdy wtorek piwko dla każdego to na spotach będzie około 130aut :decayed:

A ty spadaj stąd co ty jakiś założyciel wątku jesteś czy co :chytry:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Guru, że Gregor to cichy diabeł to nie znaczy że też taki muszę być :polew:

Opublikowano

Rozeznam sie wśród browarów, może nas tyskie zasponsoruje i w każdy wtorek piwko dla każdego to na spotach będzie około 130aut :decayed:

taaaa ja też sie już popytam czy nie będzie zniżek :polew:

Opublikowano

no wpadł taki spamer jakiś keżor i coś tu kozaczy o odliczaniu... :chytry:

Opublikowano

Guru, że Gregor to cichy diabeł to nie znaczy że też taki muszę być :polew:

Tak coś czuję że zaraz będzie że to wszystko na wyjeździe to Gregor zrobił a my grzecznie siedzieliśmy :decayed:

Opublikowano

fotki są w naszej galerii spotów gliwickich :naughty:

a ja już kończe ten spam bo zaraz tu na największego pijaka wyjde :>

a ja jestem taki cichy i spokojny chłopak :wink4:

pucek nie bądź skromny każdy czasem się musi najeba...

zdrowo :polew:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

Opublikowano

ja tylko chciałem się naj... jak świnia :polew:

takie było założenie no i 200 zł na vódke poszło :>

a co to Gregor przecież wszystko tak wyczyniał :):decayed:

pewnie za to już mi nie pomoże w rezaniu :polew:

Opublikowano

ja tylko chciałem się naj... jak świnia :polew:

takie było założenie no i 200 zł na vódke poszło :>

a co to Gregor przecież wszystko tak wyczyniał :):decayed:

pewnie za to już mi nie pomoże w rezaniu :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 23:51_________________________________________________

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

Ignorujcie go to może mu się znudzi i sobie pójdzie :naughty::decayed:

Opublikowano

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

wujek a ty gdzie sie włuczysz sam nie pociągnę tego wątku na katowicach widzisz aż ziomale z gliwic na strony nabijają :polew:

najlebsze że na pierwsza setka pękła :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

chcesz stawiać nie ma problemu ja moge poczekać kolejne 100 stron :tongue4:
Opublikowano

ja tylko chciałem się naj... jak świnia :polew:

takie było założenie no i 200 zł na vódke poszło :>

a co to Gregor przecież wszystko tak wyczyniał :):decayed:

może by założyć wątek grupowe chlanie

a po msc to już nie będzie klub A4 tylko AA

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

wujek a ty gdzie sie włuczysz sam nie pociągnę tego wątku na katowicach widzisz aż ziomale z gliwic na strony nabijają :polew:

najlebsze że na pierwsza setka pękła :banan2: :banan2: :banan2:

widze widze, nadrabiając posty , dobre pięć razy natknąłem sie na Twój post jak idziesz w kime :decayed: ale jednak uzależnienie robi swoje :wink4:
Opublikowano

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

chcesz stawiać nie ma problemu ja moge poczekać kolejne 100 stron :tongue4:

no coś ty nie zabierzemy ci tej przyjemności stawiania kolegom z klubu

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

chcesz stawiać nie ma problemu ja moge poczekać kolejne 100 stron :tongue4:

za kolejne 100stron też mój post będzie pierwszy :decayed: , ale moge stawiać , chyba że Gliwice przyjadą , to nie chce :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a w ogóle to sie podniecacie , kto którą strone otworzył , że niby Kanar otworzył setną a tu lipton :D Keżor otwiera każdą następną strone :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :seksiasty: :seksiasty:

wujek a ty gdzie sie włuczysz sam nie pociągnę tego wątku na katowicach widzisz aż ziomale z gliwic na strony nabijają :polew:

najlebsze że na pierwsza setka pękła :banan2: :banan2: :banan2:

widze widze, nadrabiając posty , dobre pięć razy natknąłem sie na Twój post jak idziesz w kime :decayed: ale jednak uzależnienie robi swoje :wink4:

odrazu uzależnienie troche sie tylko trzęse jak tu pisze widzę że i krolu się pokazał ciekawe o której się odezwie

Opublikowano

dobra dobra tym razem ja sie zadeklarowałem więc nie bede sie wymigiwał :D

a za 100 stron to już na sępa pojade :polew:

Opublikowano

a gdzie gliwice sie podziały spać poszli tak po angielsku nas opuścili :thumbdown:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 00:03_________________________________________________dobra spadam spać :hi:

Opublikowano

ale sie główny spamer Krolu pojawił więc pewnie coś od siebie doda :wink4:

Opublikowano

Co opuścili :chytry: nie ma tak prosto z nami :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.