Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Max jakie Ty masz opony do sprzedania ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Max jakie Ty masz opony do sprzedania ?

letnie

Opublikowano
Co do garażu, to ja mam garaż w Mysłowicach. I też chce zakładać zestaw HID. Możemy o tym pogadać we wtorek

Pogadamy we wtorek. Hid to nic trudnego

Opublikowano

co tam panowie obecni :gwizdanie:

Opublikowano

Cos malo ludzi pewnie stoja w korkach :decayed: bo Ci kierowcy dzisiaj to myslalem ze wezme ak-47 i wszytkich pod sciane

Opublikowano

kurcze ja wysłałem ostatnio 30 PW z zaproszeniem na spoty i żadnej odpowiedzi... :thumbdown:

Opublikowano

kurcze ja wysłałem ostatnio 30 PW z zaproszeniem na spoty i żadnej odpowiedzi... :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze ja wysłałem ostatnio 30 PW z zaproszeniem na spoty i żadnej odpowiedzi... :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie:

Nie i dla czytających to ludzi z Gliwic... wysyłałem to tylko do ludzi z miejscowości położonych blisko Katowic... po Chorzowie jeździ tego pełno... a na spotach nikogo nie ma :thumbdown:

Opublikowano

kurcze ja wysłałem ostatnio 30 PW z zaproszeniem na spoty i żadnej odpowiedzi... :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie:

Nie i dla czytających to ludzi z Gliwic... wysyłałem to tylko do ludzi z miejscowości położonych blisko Katowic... po Chorzowie jeździ tego pełno... a na spotach nikogo nie ma :thumbdown:

nie wszyscy są :kox::ad: na punkcie AUDI jak my :evil:

Opublikowano

No ogolnie A4 jest duzo w kazdym slaskim miescie, jak i w polsce, ale nie kazdy ma takie zamilowanie do motoryzacji zeby byc aktywnym na forum i jezdzic na spoty. Choc dziwi fakt czemu ludzie sie loguja na forum :thumbdown:

Opublikowano

nie wszyscy są :kox::ad: na punkcie AUDI jak my :evil:

oni jeszcze o tym nie wiedzą :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie wszyscy są :kox::ad: na punkcie AUDI jak my :evil:

oni jeszcze o tym nie wiedzą :decayed: :decayed:

mówisz uświadomimy ich :cool1:

Opublikowano

polatałem po średnicówce, ustawiłem się z fiatem coupe 2.0 20v jedynka była moja dwójka też.. do momentu aż mu sie turbina włączyła bo potem to już tylko widziałem jak znika :slina:

Marzę żeby zarabiać 2x tyle ile zarabiam i móc przyspieszyć tego muła :przebiegly:

Opublikowano
Marzę żeby zarabiać 2x tyle ile zarabiam i módz przyspieszyć tego muła

Kazdemu sie chyba marzy takie cos :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze ja wysłałem ostatnio 30 PW z zaproszeniem na spoty i żadnej odpowiedzi... :thumbdown:

:good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________tylko pewnie żeby do gliwic przyjechali :gwizdanie:

Nie i dla czytających to ludzi z Gliwic... wysyłałem to tylko do ludzi z miejscowości położonych blisko Katowic... po Chorzowie jeździ tego pełno... a na spotach nikogo nie ma :thumbdown:

Tylko winny się tłumaczy :gwizdanie:

Opublikowano

ten z Gliwic czego tu szuka ?

Opublikowano

ten z Gliwic czego tu szuka ?

Wpie*dol

komuś bym spuścił :tongue4:

Opublikowano

wpadaj we wtorek do Kato to zobaczymy

Opublikowano

Nie wpadnę :no: boję się :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Max jakie Ty masz opony do sprzedania ?

letnie

Dzięki za cynk :polew:

Dawaj wszystkie parametry opony , chyba, że się nie znasz to przywieź na spota jedna sztukę.

Wytłumacze Ci wszystko co i jak... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.