Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby

:good:

Apropo's jutrzejszego spota to mam nadzieję, że dam radę wpaść... :cool1:

no było by miło :lol1:

I pamiętajcie każdy jutro przywozi kasetę dla Max-a :cool1:

postaram sie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby

ty to bys się tylko przytulał :bicz:

Opublikowano

aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby

ty to bys się tylko przytulał :bicz:

Stanley...pamietasz co Ci kiedyś napisałem

Opublikowano

I pamiętajcie każdy jutro przywozi kasetę dla Max-a :cool1:

W jakiej muzyce kolega Max się lubuje? :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

aha panowie jutro na spota czapeczki, rekawiczki, koksiok rozpalimy i się przytulimy mocno to jakoś przeżyjemy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja dziś z rańca pierwszy raz skrobałem szyby

ty to bys się tylko przytulał :bicz:

Stanley...pamietasz co Ci kiedyś napisałem

Aż boję się o tym pomyśleć :gwizdanie:

chcesz żebym zamknął się w sobie ? :polew:

Opublikowano

na 129 stronie jest moje wyznanie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na 129 stronie jest moje wyznanie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I pamiętajcie każdy jutro przywozi kasetę dla Max-a :cool1:

W jakiej muzyce kolega Max się lubuje? :evil: :gwizdanie:

bierz byle co ważne że kaseciok to przyjmie :polew: :polew:

Opublikowano

Max lubi chyba N'Sync :decayed:

Opublikowano

Max lubi chyba N'Sync :decayed:

Oni już na kasetach na bank nie nagrywali... :polew::tongue4: Ale może Backstreet Boys? :wink4:
Opublikowano

Max lubi chyba N'Sync :decayed:

Oni już na kasetach na bank nie nagrywali... :polew::tongue4: Ale może Backstreet Boys? :wink4:

Backstreet Boys - klasyka :polew::dance:

Opublikowano

Max lubi chyba N'Sync :decayed:

Oni już na kasetach na bank nie nagrywali... :polew::tongue4: Ale może Backstreet Boys? :wink4:

Backstreet Boys - klasyka :polew::dance:

Old School :polew:

Opublikowano

to kąt wtrysku a nie wytrysku :polew:

...wtrysk czy wytrysk - chyba zabrnęliśmy Miszka w czczą semantykę - albo też postrzegając te artefakty stosujemy kompletnie różne układy odniesienia ;)

Sorry - po paru halbkach biru staję się nico frywony - Twoje zdrowie :drinks:

Opublikowano

to kąt wtrysku a nie wytrysku :polew:

...wtrysk czy wytrysk - chyba zabrnęliśmy Miszka w czczą semantykę - albo też postrzegając te artefakty stosujemy kompletnie różne układy odniesienia ;)

Sorry - po paru halbkach biru staję się nico frywony - Twoje zdrowie :drinks:

i trudnych słów uzywasz:semantyka hehe

ale sprawdze w slowniku,

będziesz jutro ?

Opublikowano

to kąt wtrysku a nie wytrysku :polew:

...wtrysk czy wytrysk - chyba zabrnęliśmy Miszka w czczą semantykę - albo też postrzegając te artefakty stosujemy kompletnie różne układy odniesienia ;)

Sorry - po paru halbkach biru staję się nico frywony - Twoje zdrowie :drinks:

Jesteś jak dyplomata :

Potrafisz tak komus powiedzieć spier****j, że będzie z niecierpliwością oczekiwał nadchodzącej podróży..

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...podpuszczasz mnie Miszka - obaj z Krolu mnie podpuszczacie - ale niech wam będzie - ze mną jak z dzieckiem - za rączkę i do burdelu - upssss - do agencji towarzyskiej ;)

A tak poważnie, to mam pytanie, bo dawno nie byłem w Katowicach - czy jeśli skręcę z Górnośląskiej za marketem (nie pamiętam jego nazwy) w prawo do Granicznej, to będę miał możliwość skrętu znów w prawo do Pułaskiego?

Opublikowano

:hi:

witam i żegnam ide :lazy:

nie zapomnijcie o kasetach :tongue4:

Opublikowano

Hej chłopaki! Wybiera się ktoś może na hamownię w niedługim czasie? :) Bo mam chip ABT i chciałbym w końcu sprawdzić jak to wygląda na papierku przed kolejnymi modami. :evil: U mnie w mieście (Jastrzębie) jest hamownia, ale nie ma dobrej opinii. :confused4: Kierowano mnie do Gliwic. Są jacyś chętni na grupowe hamowanie? :) Pzdr. :hi:

Opublikowano

Hej chłopaki! Wybiera się ktoś może na hamownię w niedługim czasie? :) Bo mam chip ABT i chciałbym w końcu sprawdzić jak to wygląda na papierku przed kolejnymi modami. :evil: U mnie w mieście (Jastrzębie) jest hamownia, ale nie ma dobrej opinii. :confused4: Kierowano mnie do Gliwic. Są jacyś chętni na grupowe hamowanie? :) Pzdr. :hi:

Yo! Ja wybieram się ale dopiero po nowym roku kolego... :evil:
Opublikowano

Hej chłopaki! Wybiera się ktoś może na hamownię w niedługim czasie? :) Bo mam chip ABT i chciałbym w końcu sprawdzić jak to wygląda na papierku przed kolejnymi modami. :evil: U mnie w mieście (Jastrzębie) jest hamownia, ale nie ma dobrej opinii. :confused4: Kierowano mnie do Gliwic. Są jacyś chętni na grupowe hamowanie? :) Pzdr. :hi:

ja jestem już zapisany na 12.11. jest grupowe chipowanie z A3 klub właśnie w Gliwicach http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?p=485791#post485791

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.