Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka się wybiera

[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:54_________________________________________________i ja też :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka się wybiera

[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:54_________________________________________________i ja też :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kufffaaaa amć nie ma bata stara mnie nie puści.... :polew: :polew: :polew:

nie no kurde felek, nie ma opcji, kryzys i nie mam na wache :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka się wybiera

[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 19:54_________________________________________________i ja też :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kufffaaaa amć nie ma bata stara mnie nie puści.... :polew: :polew: :polew:

nie no kurde felek, nie ma opcji, kryzys i nie mam na wache :thumbdown:

Taaaa... Jak Twoja fura cały czas stoi i jeździsz tylko na spoty! :wink4:

Ja chętnie bym zawitał po raz pierwszy ale znowu ide do pracy. :disgust:

Opublikowano

Krolu Cię zabierze

Opublikowano

Krolu Cię zabierze

jak ja jadę do Gliwic wcześniej rezac dzikie konie... tak bym go zabrał ... :hi:

Poza tym Miszka nie marudź masz na elpidżi mało Ci pali... a jak nie to spuść służbowej wachy z Jarisa ... :decayed:

Opublikowano

Wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady

Opublikowano

Wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady

nie wiemy..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady

nie wiemy..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ok

nie wiecie, że chętnie bym wpadł ale nie dam rady

Opublikowano

Ja bym się w końcu przejechał, ale nie wiem o której skończę zajęcia :disgust:

Opublikowano

siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało...

ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle

narta :polew:

Opublikowano

siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało...

ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle

narta :polew:

Musisz jakieś plastry sobie kupić czy coś może w tym stylu i będziesz mógł z nami jak człowiek wyskoczyć do MD. :tongue4::polew:

Opublikowano

siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało...

ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle

narta :polew:

Musisz jakieś plastry sobie kupić czy coś może w tym stylu i będziesz mógł z nami jak człowiek wyskoczyć do MD. :tongue4::polew:

:polew:

albo kupimy ci zgrzewkę wody mineralnej i bedziesz pociskał wodą

Opublikowano

siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało...

ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle

narta :polew:

ale żarcie będzie o 18-19 jak kolacja... :gwizdanie:

Opublikowano

siem z rana widze że keżor się zaanonsowałł ale wtakim tempie po może być ciężko 200 pyknąć pięć stron chyba mało...

ale jestem pazerny a sam mało głosu zabieram do gliwic raczej ciężko będzie i jeszcze jakieś żarło ma być to już wogóle

narta :polew:

ale żarcie będzie o 18-19 jak kolacja... :gwizdanie:

Ale może Max je ostatni posiłek rano po basenie? :tongue4:

Opublikowano

siema Zenki :hi:

Opublikowano

:hi: z wieczora

co tam nowego??

Opublikowano

stara bida :polew: :polew:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________DODA zaraz wygra w MTV ME[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:46_________________________________________________DODA DODA DODA ! ! ![br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:47_________________________________________________no niestety....ale i tak Doda :boobs:

Opublikowano

Miszka82 :good: a bylo tak blisko

Opublikowano

Miszka82 :good: a bylo tak blisko

kurcze nawet mi nie mów...

Opublikowano
:shocked: o czym Wy konwersujecie?? :thumbdown:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.