Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ścigam się

sprzęgło mi się kończy

a jeszcze jakoś muszę objeździć do stycznia na tych resztkach sprzęgła

a tym bardziej że do czewy będę prawdopodobnie miał pasażera

który jest wypasiony i ciężki, a Pucek mówi na niego "Mega-kox" (czytaj: Krolu)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ścigam się

sprzęgło mi się kończy

a jeszcze jakoś muszę objeździć do stycznia na tych resztkach sprzęgła

a tym bardziej że do czewy będę prawdopodobnie miał pasażera

który jest wypasiony i ciężki, a Pucek mówi na niego "Mega-kox" (czytaj: Krolu)

być może nie i w tym tyg już oddał auto do roboty... Wtedy poszarżujemy moim s4

Opublikowano

nie ścigam się

sprzęgło mi się kończy

a jeszcze jakoś muszę objeździć do stycznia na tych resztkach sprzęgła

a tym bardziej że do czewy będę prawdopodobnie miał pasażera

który jest wypasiony i ciężki, a Pucek mówi na niego "Mega-kox" (czytaj: Krolu)

:polew:

co tam w ielkom swiecie słychać ale no częstochowy dolecisz na tym sprzęgle

Opublikowano

nio tak

chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: :polew: :polew:

ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe

a bryka musi latać, bo ja używam moją :a4fan: codziennie

i codziennie jej potrzebuję :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nio tak

chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: :polew: :polew:

ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe

a bryka musi latać, bo ja używam moją :a4fan: codziennie

i codziennie jej potrzebuję :naughty: :naughty: :naughty:

no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek

krolu s4

albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały

Opublikowano

nio tak

chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: :polew: :polew:

ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe

a bryka musi latać, bo ja używam moją :a4fan: codziennie

i codziennie jej potrzebuję :naughty: :naughty: :naughty:

no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek

krolu s4

albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały

aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nio tak

chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: :polew: :polew:

ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe

a bryka musi latać, bo ja używam moją :a4fan: codziennie

i codziennie jej potrzebuję :naughty: :naughty: :naughty:

no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek

krolu s4

albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały

aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew: :polew: :polew:

no to spoko będziemy go ćwiczyć w parach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nio tak

chyba że się rozleci przed samą czewą :polew: :polew: :polew:

ale jak na razie 22 listopad mam zarezerwowany na czewe

a bryka musi latać, bo ja używam moją :a4fan: codziennie

i codziennie jej potrzebuję :naughty: :naughty: :naughty:

no to git jak sie sypnie to napewno ktoś cie może zabrać albo u czestera pakiet stołek

krolu s4

albo u mnie pakiet kaseta tylko musisz jakieś wziąść bo mi tylko lekcje angielskiego zostały

aaaaaaa to ja chętnie ten darmowy angielski wezmę :polew: :polew: :polew: :polew:

no to spoko będziemy go ćwiczyć w parach :polew: :polew: :polew:

i tu zacząłem się bać :shocked: :shocked:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________szczególnie tego tekstu "...w parach..."[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 13:28_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobrze, że nie będziecie się uczyć francuskiego "języka"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami

no chyba że masz w baku jakiś mega gnój

ale o tym trzeba by poszukać na forum

ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa :mysli:

Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami

no chyba że masz w baku jakiś mega gnój

ale o tym trzeba by poszukać na forum

ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa :mysli:

poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp

Opublikowano

po co chcesz lać jakieś specyfiki daje to coś w ogóle lej dobrą rope i będzie gicior

Opublikowano
:hi: z południa, we wtorek też mnie nie będzie bo w tym tygodniu latam z roboty do roboty :/
Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami

no chyba że masz w baku jakiś mega gnój

ale o tym trzeba by poszukać na forum

ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa :mysli:

poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp

no jak tam chcesz

ale ja ogólnie nie jestem zwolennikiem takich specyfików

ale zawsze możesz spróbować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami

no chyba że masz w baku jakiś mega gnój

ale o tym trzeba by poszukać na forum

ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa :mysli:

poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp

to nie deptej na zimnym i będzie gicior :naughty: te specyfiki ponoć są dolewane do "v-power" "ultimate" itp.
Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:mysli:

Panowie, czy ktoś z Was dolewał do paliwa STP albo coś podobnego ?

W ADP nie trzeba cudować z takimi wynalazkami

no chyba że masz w baku jakiś mega gnój

ale o tym trzeba by poszukać na forum

ale najlepiej napisz po co chcesz wlewać jakieś dodatki do paliwa :mysli:

poczytałem troszke na forum, podobno poprawia się praca silnika, szczególnie gdy jest jeszcze "zimny" itd, itp

to nie deptej na zimnym i będzie gicior :naughty: te specyfiki ponoć są dolewane do "v-power" "ultimate" itp.

ja na zimnym nie przekraczam 2300 obr/min

i tankuje tylko na firmowej stacji, a tam mamy zwykły ON ( plus taki, że prosto z rafinerii i chyba nie jest chrzczony...)

to będę "królikiem doświadczalnym", zobaczymy czy będzie jakaś różnica.

poza tym, chyba pora wymienić świeczki,

Kanar gdzie kupowałeś swoje? wymieniłeś je w końcu ?

Opublikowano

wymieniłem na spocie ostatnio zanim przyjechałeś chyba :)

różnica kosmiczna wręcz bo problemy z porannym odpalaniem znikły.

Płaciłem 45zł za sztuke Bosha w zwykłym motoryzacyjnym.

Opublikowano

nie ścigam się

sprzęgło mi się kończy

a jeszcze jakoś muszę objeździć do stycznia na tych resztkach sprzęgła

a tym bardziej że do czewy będę prawdopodobnie miał pasażera

który jest wypasiony i ciężki, a Pucek mówi na niego "Mega-kox" (czytaj: Krolu)

ja zrobiłem 60k na prawie padniętym sprzęgle... brału u samej góry i od razu szarpało, ale co człowiek mógł zrobic jak ani na pół dnia nie mogł fury oddać, dopiero jak uprosilem mame o Pandę to zmieniłem :good:[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 15:33_________________________________________________Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza... :wallbash:

Opublikowano
Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza... wallbash

Bedzie tak samo jak ostatnio cisza cisza a w koncowej fazie dojdzie znow 20 stron.. A co do stawiania jutro mam urodziny i bym przywiozl cos na spota ale niestety jestem w pracy do 22 :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.