Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tymi Kobietami to nie ma lekko ;( ;( ;( ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tymi Kobietami to nie ma lekko ;( ;( ;( ;(

no ale powiedziała, że jak będę grzeczny to mi na spota pozwoli dziś jechać...więc wiesz punkt 17 i mnie tu nie ma :polew: :polew:

bedzie ktoś od Was dziś u Nas ? :hi:

Opublikowano

Krolu będzie

:kox: :kox:

Opublikowano

Krolu będzie

:kox: :kox:

aha to On jest od Was...nam gadał na spocie, że CHU*E jesteście :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze, że mój gruppenfuhrer w robocie :decayed:

Opublikowano

Krolu będzie

:kox: :kox:

aha to On jest od Was...nam gadał na spocie, że CHU*E jesteście :gwizdanie:

a to fałszywa gnida

bo mi przed chwilą na gg pisał że dziś jedzie na ten spot gdzie geje i leszcze się spotykają

bo go zaprosił jakiś rusek

co się nazywa na "M"

:mysli: ...Mieszka......., ............Moszka........, Meszka

aaaaaaaa już mi się przypomniało

Miszka się nazywa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Krolu to wpadaj...wpadaj :sex::baseball::lol1:

Opublikowano

no Krolu to wpadaj...wpadaj :sex::baseball::lol1:

biedny Krolu

ale jakie Cfaniaczki najpierw :sex: a dopiero potem :baseball:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 17:59_________________________________________________Macie dziewczyny coś fajnego

http://halbot.haluze.sk/?id=5137

Opublikowano

Nie było tak źle, ale nastepnym raze, biorę zimowe obuwie :naughty:

BMW= leszcz :polew:

Opublikowano

Dzieki panowie za spocika:)

Opublikowano
  • Autor

sorki panowie , że nie podjechałem , ale o północy skończyliśmy z Adrianem robote :blink: odwiedził nas Teslic ze swoim GTI TDI :good:

a autko mam już prawie skończone, został jeszce tył do zrobienia i będzie cacy :decayed:

Opublikowano

sorki panowie , że nie podjechałem , ale o północy skończyliśmy z Adrianem robote :blink: odwiedził nas Teslic ze swoim GTI TDI :good:

a autko mam już prawie skończone, został jeszce tył do zrobienia i będzie cacy :decayed:

ktoś mówił, ze uszczelkę pod głowicą robicie i dlatego tak Wam to długo zeszło :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

siemanko, ja dopiero wróciłem :cool1:, jeszcze musiałęm przebrnąć przez 30 min nakrętke na picie ale udało się... nie pije hehe

mimo, że frekfencja nie dopisała spocik owocny i bardzo pouczający, tu ukłony dla Wodzunia :hi:

juz na spokojnie piję Lecha :drinks:

Diman fajnie ta Twoja furka się prezentuje :good: spoko, że wpadłeś :pociesz::polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 01:01_________________________________________________

sorki panowie , że nie podjechałem , ale o północy skończyliśmy z Adrianem robote :blink: odwiedził nas Teslic ze swoim GTI TDI :good:

a autko mam już prawie skończone, został jeszce tył do zrobienia i będzie cacy :decayed:

Keżor, ja mówie Swojej tak: Najpierw jest Audi później długo dłuuuuuuugo nic później Ona...koledzy :polew: :polew: :polew:

grunt to sprawna furka :good:

Opublikowano

Siema Pany :)

ale marna dziś pogoda :/ wczoraj wracałem z Dimanem i w pewnym momencie odbił w drugą strone i tyle go widziałem.. do teraz sie zastanawiam jak go ten GPS poprowadził :mysli:

Opublikowano

Siema Pany :)

ale marna dziś pogoda :/ wczoraj wracałem z Dimanem i w pewnym momencie odbił w drugą strone i tyle go widziałem.. do teraz sie zastanawiam jak go ten GPS poprowadził :mysli:

prosto do koleżanki :decayed:

Opublikowano

to by wiele wyjaśniało bo do Gliwic tamtą drogą to by lata świetlne jechał ;)

Opublikowano

dzieki za spota wczoraj bylo spoko bedzie cza tam do was czesciej podjezdzac

Siema Pany :)

ale marna dziś pogoda :/ wczoraj wracałem z Dimanem i w pewnym momencie odbił w drugą strone i tyle go widziałem.. do teraz sie zastanawiam jak go ten GPS poprowadził :mysli:

dzieki kanar za przeprowadzenie przez gaszcz rudy slaskiej :kox: wrocilem przez halembe i spowrotem na autobane sie wbilem i potem na gliwice zalezalo mi tylko zeby tez wypadek ominac

Opublikowano

no i widzisz gadybyśmy sie zgadali na spocie jeszcze dokładniej to jechałbyś za mną i byłbyś na autostradzie z jakieś 10 minut wcześniej bo nie jechałbyś przez halembe tylko przez wirek, tak jak ja skręciłem - drogą do końca, potem w lewo i masz przed sobą autobane :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

siema.

wymienialiśmy przegub , dwa łożyska , klocki i amorki z przodu .

a w planie mieliśmy jeszcze tylne amorki , ale nas północ zastała :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.