Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to pijemy dzis ? :polew: :polew:

po wczorajszej imprezie ja już więcej nie pije :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my tez będziemy :evil:

Opublikowano

my tez będziemy :evil:

zapraszamy :hi:

Opublikowano

:bry: spamerzy :decayed:

qrde Wy tu o piciu a ja dalej z grypą walcze :confused4: mimo wszystko jak czas pozwoli to chętnie bym coś kiedyś łyknął :naughty:

Opublikowano

Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota :hi:

Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: :polew: :polew:

Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:

Opublikowano

Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota :hi:

Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: :polew: :polew:

Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:

tak oglądałem wyrzezał bym sobie taki napis S4by Krolu na moich tarczach

a dlaczego nie było tego konkursu na mycie aut... /?? w bikini :kox: :kox:

Opublikowano

Witam po południu :decayed:

Ja też mam dość po wczorajszym a do tego na rano do roboty :wallbash:

Opublikowano

heh wszyscy zkacowani :polew:, ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE :polew: no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

dać wszyskim w dupsko to możesz :polew:

ale nic po za tym :>

Opublikowano

heh wszyscy zkacowani :polew:, ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE :polew: no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:

ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Opublikowano
ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Jak sie popieści to się wszystko zmieści :naughty:

Co myślicie o takich felgach pomalowanych na jakiś grafit lub czerń?? http://moto.allegro.pl/item816075730_okazja_felgi_17_5x112_audi_vw_seat.html

Opublikowano
ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Jak sie popieści to się wszystko zmieści :naughty:

Co myślicie o takich felgach pomalowanych na jakiś grafit lub czerń?? http://moto.allegro.pl/item816075730_okazja_felgi_17_5x112_audi_vw_seat.html

fajne ale ciemne zawsze się wydają mniejsze i nie wiem jak to jest z tym malowaniem...

Opublikowano

takie sobie moim zdaniem, chociaż miałem "podobne" w poprzedniej a4

królu, jak ktoś je dobrze pomaluje to nic się dziać nie będzie

spadam pograć w xbox-a :wink4:

Opublikowano

krolu wejda, ja dalem 2sz do bagaznika, i 6 szt do srodka na tylna kanapę- dwa rzędy po 3szt prawie po sufit :good:

Opublikowano

Dokładnie jak będą dobrze pomalowane to nic im nie będzie. Ale w takim graficie nie za ciemnym myśle że by było ok. A nie chce srebrnych felg bo moim zdaniem zlewją się z kolorem auta..

Opublikowano

co do chlania, to chętnie w którys weekend możemy się zgadać.

co do wyprucia kata - chyba też chce to zrobić jeśli będzie to na plus dla mojej damy

o 15 na TVN Turbo jest "Na Osi" będą pokazywać otwarcie mojej firmy :naughty:

Opublikowano

Może zrobimy grupowe wycięcie kata będzie taniej :decayed: A tak na poważnie też bym wycioł u siebie

Opublikowano
  • Autor

wycięcie kosztuje pare dyszek , a ten ceramiczny środek można ponoć opylić tak , że sie może zwrócić z nawiązką :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.