Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wieczór Panowie! Co tam? Pijecie coś? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

syrop :polew:

Opublikowano

nie zaprzeczam, że przyjąłem pianę :kox:

ale po całym dniu w pracy chyba się należy :decayed:

Opublikowano

Ja też piję pianę ale grzaną na zdrowie! :gwizdanie:

Opublikowano

Rafal87 wybierasz sie na jutrzejszy spocik? ja chyba skikne co by koledzy obadali mojaj laleczke bo mam pare pytan co do niej;P oczywiscie jesli mozna przyjechac?:P hehe

Opublikowano

Kolego Kędzior86 pewnie, że przyjechać można! Akurat będzie jubileusz (200 stronek) to browarka jakiegoś kupisz kolegom i po sprawie... W międzyczasie lookniemy na Twoją laleczkę i wszystko będzie git! :):tongue4: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Kolego Kędzior86 pewnie, że przyjechać można! Akurat będzie jubileusz (200 stronek) to browarka jakiegoś kupisz kolegom i po sprawie... W międzyczasie lookniemy na Twoją laleczkę i wszystko będzie git! :):tongue4: :gwizdanie: :wink4:

no piwko musi być, dla mnie Leszka :hi:

jeszcze ktoś też ma podobno przyjechać - pisał gościu na forum, że bedzie....chyba z dziewczyną

Opublikowano

a ja chce jakieś FRee- tzn bezalkoholowe albo sok z czarnej porzeczki :gwizdanie:

Opublikowano

a ja chce jakieś FRee- tzn bezalkoholowe albo sok z czarnej porzeczki :gwizdanie:

No! Bo to przecież marnotractwo jak wyrzuca się całe piwo do kosza... :tongue4::polew:

Opublikowano

Krolu mówiłeś kiedyś, że można zmienić kolor licznika u mnie...

Opublikowano

okazja :polew:

1zSKK9.jpg

Opublikowano

okazja :polew:

1zSKK9.jpg

tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś :polew:

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Właśnie wróciłem z baru i idę w kime.

Rafal87 wybierasz sie na jutrzejszy spocik? ja chyba skikne co by koledzy obadali mojaj laleczke bo mam pare pytan co do niej;P oczywiscie jesli mozna przyjechac?tongue hehe

Tak jadę. Jak coś możemy się ustawić na shellu na kresowej i pojechać razem.

Opublikowano

no dziewczyny już prawie i będziemy pić :polew:

Opublikowano

okazja :polew:

1zSKK9.jpg

tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś :polew:

moja była złożona prze niemieckie ręce, ruskie nie miały z nią nic wspólnego :decayed:

Opublikowano

okazja :polew:

1zSKK9.jpg

tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś :polew:

moja była złożona prze niemieckie ręce, ruskie nie miały z nią nic wspólnego :decayed:

miały miały ja kupowałem swoją od tego samego gościa co TY

Pucek wybierasz sie do Kato jutro ?

Opublikowano
okazja

tak samo wygląda jak Twoja 2 tyg przed tym jak ja kupiłeś

Dołożyć dwa konie i dyliżans jak się patrzy :naughty:

Opublikowano

raczej nie, bo muszę wkońcu te rury powkładać do auta :decayed:

chyba że ktoś z Gliwic pojedzie do Was to się ewentualnie przyłącze :)

Opublikowano

Krolu mówiłeś kiedyś, że można zmienić kolor licznika u mnie...

u ciebie nie w poliftach...

Opublikowano

Rafał87 jak najbardziej by mi pasowalo sie tam ustawic:) daj znac o ktorej. i prosil bym zeby sie niesmiac z mojej niuni bo jeszcze trzeba troche pracy w nia wlozyc aby wygladala tak jak nalezy:P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.