Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

wkrótce to się okaże, że moje AJM + soft, to będzie najsłabsze na spocie :disgust:

chyba, że padnie moja turbina, to wtedy wsadzam z AWXa + nowe wtryski i nowy program :gwizdanie:

ja też mogę się z kimś sprawdzić :naughty:

tak z ciekawości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

hahah qrde to widze że serią niebawem nie ma sie nawet co pokazywać na spocie bo wszyscy bedą palcami wytykać :embarrassed:

:hi: Wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak źle, ja żartowałem z tym turbem... to jest za dużo zachodu u mnie żeby włożyć tylko turbo od AFN-a ... :confused4:

jak już to gruba rura minimum AXW, BRD lub GT22 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka wstałeś już? :naughty: Co tam wczoraj? Dużo Was było? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:06_________________________________________________

Wy się Panowie bawicie na spocie a zobaczcie co się dzieje na drogach pod Katowicami...

http://www.onet.tv/700-metrow-pod-prad,5700909,1,klip.html#m=5700909,c=1 :polew: :polew: :polew: :polew:

wdizieliście to? :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę dziś do roboty, prędkość podróżna jak zawsze ok 150km/h a tu mi cos podjeżdża pod dupe niskiego ( myślę chyba Jakiś Megane Coupe) na pseudo ksenonach, chciałem go przydymić i niech łyka mojego batorego... Do 230 km/h równo trzymał się na d*pie, myślę szkoda wozu bo zaraz tłokiem w pysk dostanę, później mnie wyprzedził. Patrze - :shocked: jakaś Corvetta

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka wstałeś już? :naughty: Co tam wczoraj? Dużo Was było? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:06_________________________________________________

Wy się Panowie bawicie na spocie a zobaczcie co się dzieje na drogach pod Katowicami...

http://www.onet.tv/700-metrow-pod-prad,5700909,1,klip.html#m=5700909,c=1 :polew: :polew: :polew: :polew:

wdizieliście to? :polew: :polew: :polew:

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:13_________________________________________________

A ja jadę dziś do roboty, prędkość podróżna jak zawsze ok 150km/h a tu mi cos podjeżdża pod dupe niskiego ( myślę chyba Jakiś Megane Coupe) na pseudo ksenonach, chciałem go przydymić i niech łyka mojego batorego... Do 230 km/h równo trzymał się na pupie, myślę szkoda wozu bo zaraz tłokiem w pysk dostanę, później mnie wyprzedził. Patrze - :shocked: jakaś Corvetta

:gwizdanie:

230 :shocked: to nieźle Ci to zapitala :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę dziś do roboty, prędkość podróżna jak zawsze ok 150km/h a tu mi cos podjeżdża pod dupe niskiego ( myślę chyba Jakiś Megane Coupe) na pseudo ksenonach, chciałem go przydymić i niech łyka mojego batorego... Do 230 km/h równo trzymał się na pupie, myślę szkoda wozu bo zaraz tłokiem w pysk dostanę, później mnie wyprzedził. Patrze - :shocked: jakaś Corvetta

:gwizdanie:

słabo pomyli corvette z megane coupe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić

Miron ty i takie słownictwo :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić

Miron ty i takie słownictwo :blink:

za taki wyczyn to jestem w stanie osobiści babie dać w RYJ

jak sobie pomyślę że mogłem np. jechać z dzieckiem z przeciwka z prędkością 100km/h to............ :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić

Miron ty i takie słownictwo :blink:

za taki wyczyn to jestem w stanie osobiści babie dać w RYJ

jak sobie pomyślę że mogłem np. jechać z dzieckiem z przeciwka z prędkością 100km/h to............ :angry:

Rację masz w 100% :good: ale dalej mi nie pasujesz ty i takie słownictwo przecież ty zawsze taki grzeczny i potulny jesteś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka wstałeś już? :naughty: Co tam wczoraj? Dużo Was było? [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:06_________________________________________________

Wy się Panowie bawicie na spocie a zobaczcie co się dzieje na drogach pod Katowicami...

http://www.onet.tv/700-metrow-pod-prad,5700909,1,klip.html#m=5700909,c=1 :polew: :polew: :polew: :polew:

wdizieliście to? :polew: :polew: :polew:

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 10:13_________________________________________________

A ja jadę dziś do roboty, prędkość podróżna jak zawsze ok 150km/h a tu mi cos podjeżdża pod dupe niskiego ( myślę chyba Jakiś Megane Coupe) na pseudo ksenonach, chciałem go przydymić i niech łyka mojego batorego... Do 230 km/h równo trzymał się na pupie, myślę szkoda wozu bo zaraz tłokiem w pysk dostanę, później mnie wyprzedził. Patrze - :shocked: jakaś Corvetta

:gwizdanie:

230 :shocked: to nieźle Ci to zapitala :shocked:

1,5 bara robi swoje :decayed:

może mnie już ta Corvettą pociskał, bo tak mi siedział na zderzaku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak trzeba mieć najeba** we łbie żeby jechać pod prąd 3 pasmowej drogi w środku dnia :wallbash:

i jeszcze wiesz bez wzruszenia, widzi cipsk*, że w chu* aut naparza z naprzeciwka i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowniczka powinna mieć po prawku na conajmniej 5 lat - mogła kogoś piz..a zabić

Miron ty i takie słownictwo :blink:

za taki wyczyn to jestem w stanie osobiści babie dać w RYJ

jak sobie pomyślę że mogłem np. jechać z dzieckiem z przeciwka z prędkością 100km/h to............ :angry:

Rację masz w 100% :good: ale dalej mi nie pasujesz ty i takie słownictwo przecież ty zawsze taki grzeczny i potulny jesteś :decayed:

dlatego do przykładu kierowca tira powinien jej skasować te clio... nie duza prędkość nic by się jej nie stało a tak by to może odczula w jakiś sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego do przykładu kierowca tira powinien jej skasować te clio... nie duza prędkość nic by się jej nie stało a tak by to może odczula w jakiś sposób...

Szczerze to zastanawiam się jak ona zdała na to prawko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie a wy juz tak z rana debaty prowadzicie hehe

kobitka niezla pewnie sobie myslala ze to wszyscy inni zle jada hehe takim to sie powinno prawo jazdy zabrac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czarujmy się takich Pań jest na drogach zdecydowana większość niestety :angry: są też oczywiście babki które jeżdżą 10x lapiej niż większość facetów ale takich jest zdecydowanie mniej.

a 230km/h to u mnie nawet na liczniku nie ma :polew:

Krolu w Tobie jedyna nadzieja że bede przez wszystkich objeżdżany na spotach :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czarujmy się takich Pań jest na drogach zdecydowana większość niestety :angry: są też oczywiście babki które jeżdżą 10x lapiej niż większość facetów ale takich jest zdecydowanie mniej.

Najlepsze są te którym się mówi żeby jechały na rondzie w prawo a one zamiast objechać normalnie rondo chcą faktycznie wziąć je od prawej strony :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te którym się mówi żeby jechały na rondzie w prawo a one zamiast objechać normalnie rondo chcą faktycznie wziąć je od prawej strony
a nie czasem w lewo?:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...