Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahah i to mówi ten co lata 230km/h po autostradzie :P

nie no na poważnie to nie ma żadnej frajdy z jazdy z tym napędem.. a jak sie już leci bokiem to pozostaje czekać tylko :/

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przecież przedni napęd jest łatwo wyprowadzić z poślizgu. Gaz skręt w drugą stronę i wszystko. Poza quattro pewnie..

Opublikowano

Rafał, Ty masz jakieś koła zimowe na sprzedaż ?

Opublikowano

uwierz mi tylnim jeździło mi sie sporo lepiej.. ale może to kwestia przyzwyczajenia

Opublikowano
Rafał, Ty masz jakieś koła zimowe na sprzedaż ?

No miałem Stanley ale już sie sprzedały..

Kanar tylni napęd to super frajda ale trzeba umieć tym się posługiwać. Jeździłem BMW kumpla i jest mega super :kox:

Opublikowano
Kanar tylni napęd to super frajda ale trzeba umieć tym się posługiwać. Jeździłem BMW kumpla i jest mega super
szczegolnie jak sie wylaczy wszystkie systemy pomocnicze:P hehe moj kumpel sobie zima pomykal przez drozke becia e46 320d i przyszedl mu z nienacka pewien pomysl :mysli:, mowi wylacze sobie wszystkie systemy :evil: po czym to zrobil :naughty:, pierwszy zakret i znalazl sie w rowie nawet niewiedzial kiedy hehehe :gwizdanie: i jaki z tego moral?
Opublikowano

czy żarówka kierunkowskazu przód ma symbol PY21W ?

Opublikowano

:hi:

Z WIECZORA[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________

Ja się nie obrażam wcale,

na dopieszczaniu męża i bryki znam się doskonale,

póki w moich rączkach bywają,

zawsze świetnie się rozkręcają,

ostra jazda zawsze nas kręci,

więc sam się domyśl co się święci... :> :yeee:

Pozdrawiam

Ania :)

PS. Dzięki za fajny spot... miło było was poznać... piszemy się na kolejne! :cool1:

Ja się nie obrażam wcale,

na dopieszczaniu męża i bryki znam się doskonale,

póki w moich rączkach bywają,

zawsze świetnie się rozkręcają,

ostra jazda zawsze nas kręci,

więc sam się domyśl co się święci... :> :yeee:

Pozdrawiam

Ania :)

PS. Dzięki za fajny spot... miło było was poznać... piszemy się na kolejne! :cool1:

:notworthy::good:

Opublikowano
  • Autor

czy żarówka kierunkowskazu przód ma symbol PY21W ?

tak
Opublikowano

pierwszy :)

:hi: z rana

Opublikowano

:hi:

pierwszy :)

:hi: z rana

no udało Ci się bo ja nadrabiałem zaległości :chytry:

Opublikowano
:dziura::siema:
Opublikowano

Miszka cześć

za uczciwą robotę byś się wziął "pasożycie" jeden :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________a tego (i tu portret pamięciowy) :krol: nie widział ktoś gdzieś??

Opublikowano

Miszka cześć

za uczciwą robotę byś się wziął "pasożycie" jeden :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________a tego (i tu portret pamięciowy) :krol: nie widział ktoś gdzieś??

tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? :tongue4:

A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

Opublikowano

Miszka cześć

za uczciwą robotę byś się wziął "pasożycie" jeden :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:12_________________________________________________a tego (i tu portret pamięciowy) :krol: nie widział ktoś gdzieś??

tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? :tongue4:

A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

jak se pryśnie nowy lakier na przód i wyprości ta maska i ten błotnik to automatycznie aerodynamika się poprawi

to ja stawiam na jakieś 85 KM :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejesz, będzie chłopak wymiatał :kox:

Opublikowano

:bry:

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejesz, będzie chłopak wymiatał :kox:

ty tu nie cFaniacz

a wogóle to co ty tu robisz :mysli: :mysli:

przecież Newbie czekają :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________ :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Co się śmiejesz, będzie chłopak wymiatał :kox:

ty tu nie cFaniacz

a wogóle to co ty tu robisz :mysli: :mysli:

przecież Newbie czekają :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty nie być taki obrotny bo zaraz sms-a dostaniesz od swojej :przebiegly:

Opublikowano

Guru Ty to masz ciężkie życie... :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.