Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: zawsze wiedziałem że angielski to zwięzły język i że po przetłumaczeniu wychodzi więcej słów ale żeby aż tyle?? :shocked::tongue4:

Miszka pewnie ucieszony był jak znalazł to fotorelacje z klepania swojej Dacii na b5 :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanar ja chce jechać na hamownie.

Krolu mogę Ci przetłumaczyć co napisali Ci z Audi

"Drogi Panie Krol

Dziękujemy za emaila od Pana.Czekaliśmy na niego od dłuższego czasu, w końcu do nas dotarł. Cenimy pełen Pana profesjonalizm (szczególnie gdy pomaga Pan kolegom ;) W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Pana pytanie, bo jedyny kabel dzieki któremu możemy podpiąć się do "komputera matki- naszej bazy" jest w Pana posiadaniu. Proponujemy za to sprawdzić czy nie ma Pan ukrytej żadnej wiadomości za tapicerką drzwi, w pobliżu głośnika. Jeżeli tak, proszę zgłosić się do pewnego ruska, który przedstawia się Miszka82 ( on znalazł w swoim samochodzie dwie takie wiadomości- pierwsza, że jego samochód to nie audi, a druga, że to przerobiona Dacia Logan) Gdy już to nastąpi prosimy o kontakt z nami ponownie

Duchowy przywódca

Audi UK

:polew: :polew: :polew:

"duchowy przywódca"

:polew: :polew: :polew:

A informacji nie mam bo zaraz jak go kupiłem to zdejmowałem boczki z drzwi bo klamka luźno chodziła i drgała na wolnych obrotach..

Opublikowano

Kanar ja chce jechać na hamownie.

Krolu mogę Ci przetłumaczyć co napisali Ci z Audi

"Drogi Panie Krol

Dziękujemy za emaila od Pana.Czekaliśmy na niego od dłuższego czasu, w końcu do nas dotarł. Cenimy pełen Pana profesjonalizm (szczególnie gdy pomaga Pan kolegom ;) W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Pana pytanie, bo jedyny kabel dzieki któremu możemy podpiąć się do "komputera matki- naszej bazy" jest w Pana posiadaniu. Proponujemy za to sprawdzić czy nie ma Pan ukrytej żadnej wiadomości za tapicerką drzwi, w pobliżu głośnika. Jeżeli tak, proszę zgłosić się do pewnego ruska, który przedstawia się Miszka82 ( on znalazł w swoim samochodzie dwie takie wiadomości- pierwsza, że jego samochód to nie audi, a druga, że to przerobiona Dacia Logan) Gdy już to nastąpi prosimy o kontakt z nami ponownie

Duchowy przywódca

Audi UK

:polew: :polew: :polew:

"duchowy przywódca"

:polew: :polew: :polew:

A informacji nie mam bo zaraz jak go kupiłem to zdejmowałem boczki z drzwi bo klamka luźno chodziła i drgała na wolnych obrotach..

no to Mr. Miszka 82 ma wyjątkowy samochód :gwizdanie:

Krolu fajny podpis :naughty:

Opublikowano

A może w Częstochowie jest hamownia? :przebiegly::naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:13_________________________________________________Bo ja też muszę się koniecznie wybrać.

Opublikowano

jedzie ktoś jutro do Gliwic ? (Ciebie Krolu nie pytam więc nie odpowiadaj :tongue4:)

Opublikowano

jedzie ktoś jutro do Gliwic ? (Ciebie Krolu nie pytam więc nie odpowiadaj :tongue4:)

ja jutro tam nie jadę :tongue4:

Opublikowano

tez bym sie wybral na hamownie ale to troszke pozniej, ile kosztuje taka przyjemnosc? sa gdzies w poblizu hamownie na naped q?

Opublikowano

może być i później, ja chce zobaczyć na czym stoje i czy warto wogóle coś wkładać w ten silnik kasy czy od razu szukać nowego. Do Cze-wy niestety nie jade ;(

Opublikowano

Kanar a hamownia u Aligatora?? popytaj Dimana i Majkiego z SG oni Ci powiedzą... hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P

Opublikowano

Chyba założę wątek oddzielny na temat hamowni, bo widzę, że jest już z 7-8 osób z okolicy. Warto było by się zgadać.[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:13_________________________________________________Wtedy można dość sporo wytargować cenę... :)

Opublikowano
hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P
hehe glodowka powiadasz:P hehe
Opublikowano
hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P
hehe glodowka powiadasz:P hehe

to nie jest tak aż dużo wg mnie... jak będziemy robi program to watro się targować...

Opublikowano

no tak ale zanim zaczne myśleć nad programem to jeszcze sporo musze wyrezać od turbiny z awx'a począwszy.. tyle że najpierw musze wiedzieć czy sie ta zabawka pod maską nie rozleci bo jej przeszłość jest conajmniej niepewna :kwasny:

a 150zł to cena do zaakceptowania myśle tyle że na pare aut to zawsze raźniej :naughty:

a co do Maca to zawsze moge zastosować technike Maxa "to nara chłopaki- i but na chate" :polew:

Opublikowano

taka cena jak napisałeś to niejest zła :)

Opublikowano

no tak ale zanim zaczne myśleć nad programem to jeszcze sporo musze wyrezać od turbiny z awx'a począwszy.. tyle że najpierw musze wiedzieć czy sie ta zabawka pod maską nie rozleci bo jej przeszłość jest conajmniej niepewna :kwasny:

a 150zł to cena do zaakceptowania myśle tyle że na pare aut to zawsze raźniej :naughty:

jak się boisz sam to mogę pojechać z Toba :tongue4: (ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Opublikowano

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

Opublikowano

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

mylisz mnie z kimś... (miszką :decayed: :decayed: :decayed: )

Opublikowano

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

mylisz mnie z kimś... (miszką :decayed: :decayed: :decayed: )

A to nie wiem mi jeszcze nic nie zrobił ale dzięki jutro będę na siebie uważał pod Forum :decayed:

Opublikowano

ja sie tam na żadnym spocie wole tyłem nie odwracać bo nie takie rzeczy na forum już widziałem :polew: :polew:

Opublikowano

ja sie tam na żadnym spocie wole tyłem nie odwracać bo nie takie rzeczy na forum już widziałem :polew: :polew:

Tylko widziałeś :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.