Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina: obiecujesz?? :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ralf ugadałeś się z kędziorem bo podobnie macie dołanczć czy wkońcu do katowic jedziecie

Opublikowano
ralf ugadałeś się z kędziorem bo podobnie macie dołanczć czy wkońcu do katowic jedziecie

Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy

Opublikowano
ralf ugadałeś się z kędziorem bo podobnie macie dołanczć czy wkońcu do katowic jedziecie

Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy

:good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor
ralf ugadałeś się z kędziorem bo podobnie macie dołanczć czy wkońcu do katowic jedziecie

Podjedziemy do was do katowic na 14:30 tak ustaliliśmy

jak ma któryś z was CB to przecież wam krzykniemy jak będziemy na wyskości mercedesa i sobie dołączyćie , po co macie jeździć tam i nazot :) chyba że bardzo chcecie to ok :good:
Opublikowano

jak chłopaki chcą dobrą miejscówkę mieć to niech przyjeżdżaja

co sie dzieje z krolem ????

zawsze co wchodzę na forum kogo zastaje krola

a dziś prawie go nie ma

zakochał się czy co :naughty:

Opublikowano

jak chłopaki chcą dobrą miejscówkę mieć to niech przyjeżdżaja

co sie dzieje z krolem ????

zawsze co wchodzę na forum kogo zastaje krola

a dziś prawie go nie ma

zakochał się czy co :naughty:

:mysli:

Opublikowano
  • Autor

może zakłada sportowe aludekle i lotke Alu z 3przęsłami :kox: [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a w ogóle to furke odpicowałem :D teraz mam dwa pasy i poprowiłem ognie i umyłem fele i w ogóle :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Rudi , przeczytej jeszcze raz to co napisałem , prosza Cie :gwizdanie:

Opublikowano

może zakłada sportowe aludekle i lotke Alu z 3przęsłami :kox: [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:36_________________________________________________a w ogóle to furke odpicowałem :D teraz mam dwa pasy i poprowiłem ognie i umyłem fele i w ogóle :polew: :polew:

czyli pakiet Viper :polew:

Opublikowano

dobra ide w kime jutro rano trza stać kościół zaliczyć, obiadek i potop częstoczowie zrobić

do jutra ziomale i ziomalki :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dobra miejscówka to podstawa jak F1 :naughty:

Narazie Max :hi:

Opublikowano

jak chłopaki chcą dobrą miejscówkę mieć to niech przyjeżdżaja

co sie dzieje z krolem ????

zawsze co wchodzę na forum kogo zastaje krola

a dziś prawie go nie ma

zakochał się czy co :naughty:

dorwałem race driver Grid-a i śmigam sobie całą sobotę powiem wam jedno - najlepsyz symulator :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Potwierdzam: na PS3 Grid najlepszy!

Na x360 za to najlepsza dla mnie była Forza!

Obie gry rewelka. :naughty:

Opublikowano

:hi:

widzimy sie pod GO Sportem :good:

Opublikowano
:hi: a wy juz tak z rana:P
Opublikowano

pałna kulturka :hi:

Opublikowano

hehe reszta chyba jeszcze kima lub fury od ranca pucuje

Opublikowano

hehe reszta chyba jeszcze kima lub fury od ranca pucuje

a ja cały czas myślałem... o czym to zapomniałem, lece jeszcze przetrzec furaka i bedzie miodzio

Opublikowano
a ja cały czas myślałem... o czym to zapomniałem
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.