Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Basia jak będziesz wracać z roboty to kup sobie jakieś piwko na wieczór, a mi ćwiartkę spirytusu bo piekę ciasto :kox:

że niby co Ty robisz????? :shocked:

a będę miała jeszcze gdzie wracać ? :embarrassed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:56_________________________________________________

to ja z nią zerwałem wiem to może dziwne i głupie ale tak zrobiłem :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

kędzior, nam tu nie musisz ściemniać.... już trochę Cię znamy... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Basia jak będziesz wracać z roboty to kup sobie jakieś piwko na wieczór, a mi ćwiartkę spirytusu bo piekę ciasto :kox:

że niby co Ty robisz????? :shocked:

a będę miała jeszcze gdzie wracać ? :embarrassed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:56_________________________________________________

to ja z nią zerwałem wiem to może dziwne i głupie ale tak zrobiłem :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

kędzior, nam tu nie musisz ściemniać.... już trochę Cię znamy... :gwizdanie:

kopiec kreta by stanley :decayed:

Opublikowano

Basia jak będziesz wracać z roboty to kup sobie jakieś piwko na wieczór, a mi ćwiartkę spirytusu bo piekę ciasto :kox:

że niby co Ty robisz????? :shocked:

a będę miała jeszcze gdzie wracać ? :embarrassed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:56_________________________________________________

to ja z nią zerwałem wiem to może dziwne i głupie ale tak zrobiłem :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

kędzior, nam tu nie musisz ściemniać.... już trochę Cię znamy... :gwizdanie:

kopiec kreta by stanley :decayed:

:decayed:

Opublikowano

kędzior, nam tu nie musisz ściemniać.... już trochę Cię znamy... :gwizdanie:

serio to ja zerwałem

w sumie to z poprzednimi też ja zrywałem raz mnie tylko laska zostawiła a tak to ja zrywałem przeszkadzały mi w melanżach :kox::polew: :polew: :polew:

kopiec kreta by stanley :decayed:

muehehehhe o smaku ziemi :polew:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

mikro spam :wink4:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

mikro spam :wink4:

chyba sobie drina siekne :naughty:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

mikro spam :wink4:

chyba sobie drina siekne :naughty:

:naughty:

Opublikowano

ale ciszaaaa :polew:

Opublikowano

ale ciszaaaa :polew:

trzeba jaką nute sobie zapodać :decayed:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :gwizdanie:
Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

a ty tylko o jednym pić i pić :polew:

ale ciszaaaa :polew:

trzeba jaką nute sobie zapodać :decayed:

u mnie bębni cały czas :kox:

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :gwizdanie:

nom do weekendu nieda rady... ale nietakie rzeczy się działy więc wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

kto ma jakieś gotowe podanie o podwyżkę ?? :mysli:

powiedzmy jakiś szkic, zarys itp

Opublikowano

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

a ty tylko o jednym pić i pić :polew:

jak pić? ...a Ty tylko jeden sposób świętowania znasz ? :chytry:

Opublikowano

możemy kupić wora :polew:

Opublikowano

możemy kupić wora :polew:

:good:

i zapodać sobie wieczór ze "strasznymi filmami" :decayed:

Opublikowano

możemy kupić wora :polew:

a przyrząd maszzz :decayed: :decayed: :decayed:

leci mega spam.. i już czuję, że knajpy nie ustalimy.. :confused4::embarrassed:

to po to, by w weekend świętować 2000 :kox:

a ty tylko o jednym pić i pić :polew:

jak pić? ...a Ty tylko jeden sposób świętowania znasz ? :chytry:

nie no znam jeszcze pare innych :polew:

Opublikowano

możemy kupić wora :polew:

:good:

i zapodać sobie wieczór ze "strasznymi filmami" :decayed:

:blink:

wiedziałem, że gdzieś jarasz po kryjomu, ostatnio chodzisz taka wyluzowana i przesiadujesz na klatce z ziomalami z gimnazjum.... :gwizdanie:

wpisałeś im się juz do złotych myśli? :wink4:

:polew:

Opublikowano

możemy kupić wora :polew:

a przyrząd maszzz :decayed: :decayed: :decayed:

Stan ma przyrząd zawsze przy sobie :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.