Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

możesz nie wytrzymać pokusy :gwizdanie:

wytrzymam i wiem że lepiej mieć zarezerwowany stolik... :gwizdanie: proponuje bierhalle w SCC :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

ok Stan, Basia mnie przekonała jestem jutro :kox:

taka rozgrzewka przed kawalerskim,

MAJ to ostatni miesiąc mojego ostrego chlania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja moge iść dla towarzystwa , bo nawet nie wiem kto z kim gro i w co :bag:

a w ogóle to może jutro jakiś spiż czy cuś ? :naughty:

jutro też wpadamy pokoksik do Gliwic , chce ktoś jechać ? :silacz: no chyba , że Krolu jeszcze chorowity to kiedy indziej :disgust:

i mam pytanko do tych ambitnych sportowo :decayed: chce kto sie wybrać w sobote lub niedziele na ściane sie troche powspinać ? :chytry:

Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

możesz nie wytrzymać pokusy :gwizdanie:

wytrzymam i wiem że lepiej mieć zarezerwowany stolik... :gwizdanie: proponuje bierhalle w SCC :cool1:

:shocked: przecież tam jest drogie piwo :shocked:

Opublikowano

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

ok Stan, Basia mnie przekonała jestem jutro :kox:

taka rozgrzewka przed kawalerskim,

MAJ to ostatni miesiąc mojego ostrego chlania :decayed:

czyli że co, nie jedziesz z nami do zatoru? :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

możesz nie wytrzymać pokusy :gwizdanie:

wytrzymam i wiem że lepiej mieć zarezerwowany stolik... :gwizdanie: proponuje bierhalle w SCC :cool1:

mosz za dużo hajsu ? lepiej City Pub na 3ciego maja , za***ista atmosferka jeśli chodzi o mecze , byłem jak polska grała :gwizdanie:
Opublikowano

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

ok Stan, Basia mnie przekonała jestem jutro :kox:

taka rozgrzewka przed kawalerskim,

MAJ to ostatni miesiąc mojego ostrego chlania :decayed:

pewnie nie takie rzeczy już obiecywałeś :przebiegly:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli że co, nie jedziesz z nami do zatoru? :polew::decayed:

będzie niepił tak jak ja :song::naughty:
Opublikowano

ja moge iść dla towarzystwa , bo nawet nie wiem kto z kim gro i w co :bag:

a w ogóle to może jutro jakiś spiż czy cuś ? :naughty:

jutro też wpadamy pokoksik do Gliwic , chce ktoś jechać ? :silacz: no chyba , że Krolu jeszcze chorowity to kiedy indziej :disgust:

i mam pytanko do tych ambitnych sportowo :decayed: chce kto sie wybrać w sobote lub niedziele na ściane sie troche powspinać ? :chytry:

a ta ściana jest pionowa czy pozioma?

i ile piw trzeba ze soba zabrać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja moge iść dla towarzystwa , bo nawet nie wiem kto z kim gro i w co :bag:

a w ogóle to może jutro jakiś spiż czy cuś ? :naughty:

jutro też wpadamy pokoksik do Gliwic , chce ktoś jechać ? :silacz: no chyba , że Krolu jeszcze chorowity to kiedy indziej :disgust:

i mam pytanko do tych ambitnych sportowo :decayed: chce kto sie wybrać w sobote lub niedziele na ściane sie troche powspinać ? :chytry:

a ta ściana jest pionowa czy pozioma?

i ile piw trzeba ze soba zabrać :mysli:

głównie poziome , ale jak umisz to na suficie też są chwyty :naughty: a piwek nie polecam , lepiej redbul :kox:
Opublikowano

ja moge iść dla towarzystwa , bo nawet nie wiem kto z kim gro i w co :bag:

a w ogóle to może jutro jakiś spiż czy cuś ? :naughty:

jutro też wpadamy pokoksik do Gliwic , chce ktoś jechać ? :silacz: no chyba , że Krolu jeszcze chorowity to kiedy indziej :disgust:

i mam pytanko do tych ambitnych sportowo :decayed: chce kto sie wybrać w sobote lub niedziele na ściane sie troche powspinać ? :chytry:

a ta ściana jest pionowa czy pozioma?

i ile piw trzeba ze soba zabrać :mysli:

głównie poziome , ale jak umisz to na suficie też są chwyty :naughty: a piwek nie polecam , lepiej redbul :kox:

to jednak wolę coś pokopać na glebie :kox:

Opublikowano

jutro też wpadamy pokoksik do Gliwic , chce ktoś jechać ?

:shocked:

Opublikowano

a ta ściana jest pionowa czy pozioma?

i ile piw trzeba ze soba zabrać :mysli:

jak pozioma to myślę że jakoś dam jej radę :polew: :polew: :polew:

pewnie nie takie rzeczy już obiecywałeś :przebiegly:

:polew:

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

czyli że co, nie jedziesz z nami do zatoru? :polew::decayed:

w zatorze już na spokojnie :>

Opublikowano

Basia jak będziesz wracać z roboty to kup sobie jakieś piwko na wieczór, a mi ćwiartkę spirytusu bo piekę ciasto :kox:

Opublikowano

a ta ściana jest pionowa czy pozioma?

i ile piw trzeba ze soba zabrać :mysli:

jak pozioma to myślę że jakoś dam jej radę :polew: :polew: :polew:

pewnie nie takie rzeczy już obiecywałeś :przebiegly:

:polew:

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

czyli że co, nie jedziesz z nami do zatoru? :polew::decayed:

w zatorze już na spokojnie :>

jabany jak napierdala ze wszystkimi :naughty:

Opublikowano

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

pewnie dlatego już jej przy Tobie nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

mosz za dużo hajsu ? lepiej City Pub na 3ciego maja , za***ista atmosferka jeśli chodzi o mecze , byłem jak polska grała :gwizdanie:

to jest tan taki w irlandzkim stylu w bramie? ja i tak ide na sok wiec więcej niż10 zł nie wydam... zobaczymy czy koleżanka będzie chciała też iść ale to ona piwa nie pije więc luz :wink4:

Jutro z tą siłką to nie wiem.. ciągle się źle czuję... :confused4: miałem w ten poniedziałek nie iść na rower :gwizdanie:

:wtf:

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 5 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Opublikowano

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

pewnie dlatego już jej przy Tobie nie ma :gwizdanie:

kędzior to prawda ? :polew:

Opublikowano

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

pewnie dlatego już jej przy Tobie nie ma :gwizdanie:

Kędzior ją zostawił :gwizdanie:

Opublikowano

jabany jak nap***a ze wszystkimi :naughty:

tajemnica 5tysi :wink4:

Basia jak będziesz wracać z roboty to kup sobie jakieś piwko na wieczór, a mi ćwiartkę spirytusu bo piekę ciasto :kox:

pomóc ci ?? :decayed: wezmę maciorkę tego śpirytusku :gwizdanie: to było by duże ciasto :cool1:

gdybyś wiedział co ja mojej byłej kobiecie obiecywałem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

pewnie dlatego już jej przy Tobie nie ma :gwizdanie:

to ja z nią zerwałem wiem to może dziwne i głupie ale tak zrobiłem :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.