Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale przeżyłem chwilę grozy przez głupotę :gwizdanie: Ale na szczęście opanowałem sytuację :decayed:

A teraz spadam do roboty :hi:

gumka Wam pękła ? :polew: :polew: :decayed:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale przeżyłem chwilę grozy przez głupotę :gwizdanie: Ale na szczęście opanowałem sytuację :decayed:

A teraz spadam do roboty :hi:

gumka Wam pękła ? :polew: :polew: :decayed:

:laghing2: :laghing2:
Opublikowano
:bry: spamerzy :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: spamerzy :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

joł joł :hi: co tam jak tam?[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 16:13_________________________________________________

mnie za***iście wpadło w ucho ' date=' zwłaszcza to " i nie chce piepszyć sie przy świecach " :kox: romantyczna jak ja :polew:

[/quote']

a widziałeś co wyjmowała z lodówki?? starogardzką :kox: :kox: :kox:

nuta mi się też za bardzo niepodoba chociaż tekst wporządku :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 16:51_________________________________________________muszę sobie kupić takie wdzianko :naughty:

Opublikowano

widzę jakiś monolog zaczynasz :gwizdanie:

Opublikowano

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: romantycy

:decayed:

Opublikowano

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

a co masz to może przyjadę :gwizdanie: :naughty:

widzę jakiś monolog zaczynasz :gwizdanie:

zapomniałem linka wcześniej wkleić haha ale już wstawiony :tongue4:

:hi: romantycy

:decayed:

joł srakrobato :polew:

Opublikowano

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

:buziak:

a co dobrego zrobiłeś? :decayed:

Opublikowano

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

:buziak:

a co dobrego zrobiłeś? :decayed:

chleb z masłem :decayed:

Basia bo Stanley mnie namawia na city... :mysli:

Opublikowano

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

:buziak:

a co dobrego zrobiłeś? :decayed:

chleb z masłem :decayed:

Basia bo Stanley mnie namawia na city... :mysli:

dzisiaj chce iść, czy dzisiaj Cie namawia? :cool1:

Opublikowano

:kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:31_________________________________________________

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

:buziak:

a co dobrego zrobiłeś? :decayed:

chleb z masłem :decayed:

Basia bo Stanley mnie namawia na city... :mysli:

dzisiaj chce iść, czy dzisiaj Cie namawia? :cool1:

dyć to jeden chu**j :decayed:

Opublikowano

Stanley a może w sobotę gdzieś skoczymy na finał LM ?

Opublikowano

dyć to jeden chu**j :decayed:

baba to zawsze zrobi problem z prostej rzeczy :decayed:

:gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:31_________________________________________________

Ty się zbieraj do domu, bo zjem cały, pyszny obiad :gwizdanie:

:buziak:

a co dobrego zrobiłeś? :decayed:

chleb z masłem :decayed:

Basia bo Stanley mnie namawia na city... :mysli:

dzisiaj chce iść, czy dzisiaj Cie namawia? :cool1:

dyć to jeden chu**j :decayed:

ja tylko weryfikowałam prawdziwość tej informacji, bo mało prawdopodobne że chcesz iść dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 17:33_________________________________________________

Stanley a może w sobotę gdzieś skoczymy na finał LM ?

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:
Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

przekonałeś mnie :naughty:

Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

przekonałeś mnie :naughty:

ma chłopak dobre argumenty :decayed:
Opublikowano

Ty lepiej policz do dziesięciu, przeczytaj dokładnie swój opis w profilu

i zastanów się dobrze czy nie usunąć tego pytania ... :gwizdanie:

ja po prostu idę do towarzystwa na soczek z czarnej porzeczki :hi:

Ty chyba nie wiesz ile on wciąga na finałach :decayed:

możesz nie wytrzymać pokusy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.