Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobimy się na bóstwa i wyruszamy :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrobimy się na bóstwa i wyruszamy :kox:

k**wa czyli nie będzie Was ? :polew: :polew:

Opublikowano

zrobimy się na bóstwa i wyruszamy :kox:

ku***a czyli nie będzie Was ? :polew: :polew:

hehe, chciałbyś. Teraz pewnie wszystko przemyślałeś i masz wątpliwości czy dobrze postąpiłeś :decayed:

Jak lepiej jechać, tak jak Ty napisałeś, czy może nie jechać przez całe Tychy, tylko S1 i zjechać później na Piłsudskiego...

Opublikowano
  • Autor

sie tu k**wa zanudze :wallbash: nie jedźcie do miszki i zostańcie ze mną ;(

Opublikowano

sie tu ku***a zanudze :wallbash: nie jedźcie do miszki i zostańcie ze mną ;(

ja bym został, ale Basia mnie zmusiła żebym jechał :blink:

Opublikowano

zrobimy się na bóstwa i wyruszamy :kox:

ku***a czyli nie będzie Was ? :polew: :polew:

hehe, chciałbyś. Teraz pewnie wszystko przemyślałeś i masz wątpliwości czy dobrze postąpiłeś :decayed:

Jak lepiej jechać, tak jak Ty napisałeś, czy może nie jechać przez całe Tychy, tylko S1 i zjechać później na Piłsudskiego...

a po c**j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 18:05_________________________________________________

sie tu ku***a zanudze :wallbash: nie jedźcie do miszki i zostańcie ze mną ;(

no też przyjedź :yeah:

Opublikowano
  • Autor

no też przyjedź :yeah:

tylko jak dziś przyjade to jutro będe sztywny :thumbdown: chyba , że sie wykompe i wtedy zobacze jak sie będe czuł , bo narazie to jest c**j :confused4:
Opublikowano

Keżorek tu Monika będziemy po Ciebie o 19:30 i nie slyszę odmowy :)

Opublikowano

no też przyjedź :yeah:

tylko jak dziś przyjade to jutro będe sztywny :thumbdown: chyba , że sie wykompe i wtedy zobacze jak sie będe czuł , bo narazie to jest ch***j :confused4:

przypierdol sobie jakieś mocne leki typu gripex lub podobne, na mnie działają jak jestem chory walnę se zawsze ze 2-3 tabletki i chodzę trochę skołowany ale oznak choroby brak :kox:

Opublikowano

a po ch***j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:

ul. Beskidzka to droga nr S1 :guma:

Opublikowano
  • Autor

Keżorek tu Monika będziemy po Ciebie o 19:30 i nie slyszę odmowy :)

zobaczymy , ale jak co to bym chciał wrócić do dom :gwizdanie:
Opublikowano

a po ch***j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:

ul. Beskidzka to droga nr S1 :guma:

:punish: ale nie na odcinku Katowice-Tychy

Opublikowano

Keżorek tu Monika będziemy po Ciebie o 19:30 i nie slyszę odmowy :)

zobaczymy , ale jak co to bym chciał wrócić do dom :gwizdanie:

My też będziemy wracać do domu :wink4:
Opublikowano

ja podałem najprostszą drogę :good:

Opublikowano

a po ch***j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:

ul. Beskidzka to droga nr S1 :guma:

:punish: ale nie na odcinku Katowice-Tychy

:punish:

S1 zaczyna się od momentu gdy łączy się z wschodnią obwodnicą GOP, czyli już przed Tychami :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

Opublikowano

a po ch***j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:

ul. Beskidzka to droga nr S1 :guma:

:punish: ale nie na odcinku Katowice-Tychy

:punish:

S1 zaczyna się od momentu gdy łączy się z wschodnią obwodnicą GOP, czyli już przed Tychami :cool1:

jebne Ci zaraz, a ile masz tej S1 z Tychów do Katowic 500 m :wallbash:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 18:21_________________________________________________

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

ja potrafię, to Stan dał d*py

Opublikowano

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

my wiemy o co loto :decayed:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 18:21_________________________________________________

a po ch***j ty chcesz jechać S1 :wallbash:, normalnie trasa z Kato i jak wiesz jak zjechać na Piłsudskiego to możesz tak jechać :good:

ul. Beskidzka to droga nr S1 :guma:

:punish: ale nie na odcinku Katowice-Tychy

:punish:

S1 zaczyna się od momentu gdy łączy się z wschodnią obwodnicą GOP, czyli już przed Tychami :cool1:

jebne Ci zaraz, a ile masz tej S1 z Tychów do Katowic 500 m :wallbash:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 18:21_________________________________________________

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

ja potrafię, to Stan dał d*py

chciałbyś :gwizdanie:

Opublikowano

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

Opublikowano
  • Autor

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

dobra będe :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.