Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a gdzie ty w ogóle mieszkasz? :gwizdanie:

najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy - Tychy :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

widzę że jednak dziś balujecie :naughty:

tak jak mówiłem, do mnie nie dzwonić i nie pisać :>

udanej zabawy, wpadnę tu wieczorem :hi:

Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a gdzie ty w ogóle mieszkasz? :gwizdanie:

najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy - Tychy :tongue4:

podaj adres na pw bo muszę tak jakoś trafić
Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a gdzie ty w ogóle mieszkasz? :gwizdanie:

najbardziej wysunięta na południe dzielnica Warszawy - Tychy :tongue4:

podaj adres na pw bo muszę tak jakoś trafić

cały czas prosto :polew: :polew: :polew: :polew:

Al Bielska 143

[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 14:24_________________________________________________tak z innej beczki, jak myślicie opłacało się ?

http://allegro.pl/item1049872039_225_45_17_continental_sport_contact_2_2szt.html

Opublikowano

a możesz coś bliżej powiedzieć to jest ta trasa co na bielsko leci? i koło czego to jest mniej więcej, ja w ogóle nie znam tamtych rejonów..

Opublikowano

a możesz coś bliżej powiedzieć to jest ta trasa co na bielsko leci? i koło czego to jest mniej więcej, ja w ogóle nie znam tamtych rejonów..

jak lecisz na bielsko to najprościej jest skręcić na Tychy- Czułów i lecisz cały czas prosto, wszystkie światła, ronda prosto - przelecisz całe miasto i za ostatnimi światłami masz po prawej biedronkę, za biedronką jakieś 200-250 m i robisz nawrotkę i jesteś u celu, jeśli byście wpadli wszyscy razem mogę po Was wyjechać ( ale to wtedy gdzie indziej sie ustawimy)

Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a będzie wyświetlane coś oprócz meczyku...? :gwizdanie:

Opublikowano

a możesz coś bliżej powiedzieć to jest ta trasa co na bielsko leci? i koło czego to jest mniej więcej, ja w ogóle nie znam tamtych rejonów..

jak lecisz na bielsko to najprościej jest skręcić na Tychy- Czułów i lecisz cały czas prosto, wszystkie światła, ronda prosto - przelecisz całe miasto i za ostatnimi światłami masz po prawej biedronkę, za biedronką jakieś 200-250 m i robisz nawrotkę i jesteś u celu, jeśli byście wpadli wszyscy razem mogę po Was wyjechać ( ale to wtedy gdzie indziej sie ustawimy)

no czekam na info od stanleyow bo moge ich zabrac tylko jest ten problem, ze bede wczesniej wracał ;
Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a będzie wyświetlane coś oprócz meczyku...? :gwizdanie:

I don't think so :no:

Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

Opublikowano

a możesz coś bliżej powiedzieć to jest ta trasa co na bielsko leci? i koło czego to jest mniej więcej, ja w ogóle nie znam tamtych rejonów..

jak lecisz na bielsko to najprościej jest skręcić na Tychy- Czułów i lecisz cały czas prosto, wszystkie światła, ronda prosto - przelecisz całe miasto i za ostatnimi światłami masz po prawej biedronkę, za biedronką jakieś 200-250 m i robisz nawrotkę i jesteś u celu, jeśli byście wpadli wszyscy razem mogę po Was wyjechać ( ale to wtedy gdzie indziej sie ustawimy)

no czekam na info od stanleyow bo moge ich zabrac tylko jest ten problem, ze bede wczesniej wracał ;

wcześniej znaczy o której ? :mysli:

Opublikowano

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a będzie wyświetlane coś oprócz meczyku...? :gwizdanie:

I don't think so :no:

uffffffff już się bałem, że po meczu polecą klipy z polskim hip-hopem
Opublikowano

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

keżor SS mało stresu dużo sportu to pomaga :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 14:43_________________________________________________

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a będzie wyświetlane coś oprócz meczyku...? :gwizdanie:

I don't think so :no:

uffffffff już się bałem, że po meczu polecą klipy z polskim hip-hopem

to w przerwie :yeah:

Opublikowano

a możesz coś bliżej powiedzieć to jest ta trasa co na bielsko leci? i koło czego to jest mniej więcej, ja w ogóle nie znam tamtych rejonów..

jak lecisz na bielsko to najprościej jest skręcić na Tychy- Czułów i lecisz cały czas prosto, wszystkie światła, ronda prosto - przelecisz całe miasto i za ostatnimi światłami masz po prawej biedronkę, za biedronką jakieś 200-250 m i robisz nawrotkę i jesteś u celu, jeśli byście wpadli wszyscy razem mogę po Was wyjechać ( ale to wtedy gdzie indziej sie ustawimy)

no czekam na info od stanleyow bo moge ich zabrac tylko jest ten problem, ze bede wczesniej wracał ;

wcześniej znaczy o której ? :mysli:

nie mam pojęcia... może koło 23... może koło 1... nie wiem naprawdę...
Opublikowano

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

:pociesz:

Opublikowano

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

keżor SS mało stresu dużo sportu to pomaga :wink4:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 14:43_________________________________________________

ja myślę tak, mecz zaczyna się 20:40, żeby nie oglądać tego na trzeźwo zapraszam na 19:00 - 19:30 - o 19:00 zaczyna się magazyn ligi mistrzów i wtedy można drinknąć trochę pod meczyk, na meczu się dobić i w zależności od humorów w miasto albo w las :kox:

a będzie wyświetlane coś oprócz meczyku...? :gwizdanie:

I don't think so :no:

uffffffff już się bałem, że po meczu polecą klipy z polskim hip-hopem

to w przerwie :yeah:

to ja wskakuje na youtuba... poprzypominać sobie teksty :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 14:45_________________________________________________

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

:disgust:
Opublikowano

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

keżor SS mało stresu dużo sportu to pomaga :wink4:[br]

mało stresu dużo seksu - tak to leciało :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

keżor SS mało stresu dużo sportu to pomaga :wink4:[br]

mało stresu dużo seksu - tak to leciało :tongue4:

dzięki , teraz to napewno nie wyzdrowieje , chociaż stresu mam mega mało :rolleyes:
Opublikowano

a mam tylko jedno pytanie i w zasadzie prośbę, bo mam stół ale taki wysoki a nie mam tzw ławy żeby przy kanapie sączyć driny a chyba lipa żeby każdy trzymał drina w łapie albo latał do stołu, ma ktoś z Was coś takiego jak np u Stanleyów :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 14:50_________________________________________________

siema dziewczyny , ja raczej dziś odpadam , jestem chory wc**j ;(

keżor SS mało stresu dużo sportu to pomaga :wink4:[br]

mało stresu dużo seksu - tak to leciało :tongue4:

dzięki , teraz to napewno nie wyzdrowieje , chociaż stresu mam mega mało :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:mysli: Miszka dziś imperazka u Ciebie?? :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.