Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

Magnesy od Mirona to jest mysl :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

ja myślę że to nie głupi pomysł gdyby była taka fura :decayed:

nie powiem, jak byśmy podjechali transitem to był by śmiech :polew:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

Magnesy od Mirona to jest mysl :naughty: :naughty: :naughty:

Prezes by Wam tego nie zapomniał :decayed:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

Magnesy od Mirona to jest mysl :naughty: :naughty: :naughty:

Prezes by Wam tego nie zapomniał :decayed:

Prezes by sam na dachu tanczyl :polew:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

chyba obciach :kox:

jeszcze sobie walnijcie logo klubowe na boku :hahaha:

Magnesy od Mirona to jest mysl :naughty: :naughty: :naughty:

Prezes by Wam tego nie zapomniał :decayed:

Prezes by sam na dachu tanczyl :polew:

no to pewnie byście coś wyrwali ... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

:polew: Keżor dorób jeszcze do tego Crafera logo A4 Klubu na boku :naughty:

Opublikowano

chyba KLUBU...

chyba że chcesz się lansować jako EU :polew:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

Krolu w byle co nie wsiada :decayed: rozwydrzony tyłek :gwizdanie:

Opublikowano

chyba KLUBU...

chyba że chcesz się lansować jako EU :polew:

:notworthy: Gafa juz poprawilem :tongue4:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 00:13_________________________________________________

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

Krolu w byle co nie wsiada :decayed: rozwydrzony tyłek :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

:polew: Keżor dorób jeszcze do tego Crafera logo A4 Klubu na boku :naughty:

jutro , bo poważnie ide w kime :decayed::hi:
Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

dobra ide w kime :hi:

:polew: Keżor dorób jeszcze do tego Crafera logo A4 Klubu na boku :naughty:

jutro , bo poważnie ide w kime :decayed::hi:

juz jest jutro bo jest po północy :decayed:

Opublikowano

dobrej nocki chłopacy ... :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: a ja dalej chory... i musiałem zrezygnować z siłki.. :kwasny:
Opublikowano

:hi: a ja dalej chory... i musiałem zrezygnować z siłki.. :kwasny:

a teraz jest moda na siłkę, ciekawe jak długo będziecie ćwiczyć :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: a ja dalej chory... i musiałem zrezygnować z siłki.. :kwasny:

a teraz jest moda na siłkę, ciekawe jak długo będziecie ćwiczyć :gwizdanie:

no tak z tydzień :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.