Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego napisałem prawie :decayed:

dużo nie brakowało :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?

po meczu można iść na miasto, w sumie ja tu nie melanżuje w Tychach ale coś się wymyśli, knajpy i balety są :kox:

Ja pier**le :doh1: Miszka nic mów już nic więcej, bo jeszcze się skuszę i zaś kasa wyleci z portfela :tongue4:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

ale to robimy jakies konkret deklaracje?? bo znów gdybamy..
Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

wpadacie ? i reszta ?

Opublikowano

ja nie wpadam :gwizdanie:

więc będzie bezpiecznie :polew:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

ale to robimy jakies konkret deklaracje?? bo znów gdybamy..

Hola hola...., nie jesteśmy na uczelni, nikt tu nie będzie żadnych deklaracji składać :kox::decayed:

Opublikowano

ja nie wpadam :gwizdanie:

więc będzie bezpiecznie :polew:

to ja ide :decayed: :decayed:
Opublikowano

ja nie wpadam :gwizdanie:

więc będzie bezpiecznie :polew:

to ja ide :decayed: :decayed:

tak, jak Ci D....pozwoli :naughty:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

wpadacie ? i reszta ?

A jest u ciebie spanie? (BEZPIECZNE) :decayed:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

wpadacie ? i reszta ?

no ja nie wiem, bo Pucek coś wspominał o stadzie samców i geju, więc nic tam po mnie :gwizdanie:

Opublikowano

no ja proponuje obejrzenie meczu u mnie + to co się później we łbach poukłada :kox:

Opublikowano
  • Autor

w Tychach jest Tokarnia :kox:

a ja k**wa chory :wallbash:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

wpadacie ? i reszta ?

A jest u ciebie spanie? (BEZPIECZNE) :decayed:

tzn ?

Opublikowano

ja nie wpadam :gwizdanie:

więc będzie bezpiecznie :polew:

to ja ide :decayed: :decayed:

tak, jak Ci D....pozwoli :naughty:

ja jestem z nią ustawiony na jutro... :kox: kwestia tylko czy będzie chciała iśc do czyjeść chaty... e[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:39_________________________________________________o Tokarnia brzmi fajnie... :kox:
Opublikowano

w Tychach jest Tokarnia :kox:

a ja ku***a chory :wallbash:

Keżor rób listę na jutro na mecz u mnie :naughty:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

:blink::kox: :kox: :kox: :gwizdanie:

wpadacie ? i reszta ?

no ja nie wiem, bo Pucek coś wspominał o stadzie samców i geju, więc nic tam po mnie :gwizdanie:

eee nie będzie mojego magicznego śpiworka więc możesz tam jechać :decayed:

Opublikowano

Miszka, ale żes opis wyj*bał :decayed:

chcesz sie podlizać Fugowi ? :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, ale żes opis wyj*bał :decayed:

chcesz sie podlizać Fugowi ? :gwizdanie:

nie, odpala mi za to 500zł

Opublikowano

Miszka, ale żes opis wyj*bał :decayed:

chcesz sie podlizać Fugowi ? :gwizdanie:

Fugo to pionek :decayed:

Miszka, zbyt kusisz...ale nie, nie wpadnę :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.