Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor :hi:

nigdy nie oglądałeś co robi Travis? :naughty:

pooglądaj sobie jak na takich rowerkach zjeżdżają na trawie z takiego zbocza :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

No auto zaczyna powoli dochodzić do siebie, wróciłem właśnie z Piekar śląskich od Daneckiego

Kurde przez te popołudniówki nie mam na nic czasu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

No auto zaczyna powoli dochodzić do siebie, wróciłem właśnie z Piekar śląskich od Daneckiego

Kurde przez te popołudniówki nie mam na nic czasu :gwizdanie:

a to co sie stało ? nic nie pisałeś że Ci sie zjebało było :gwizdanie:
Opublikowano

Nie no małe komplikacje przy zmianie podkładek były ale na szczęście nic poważnego. Po ustawienie kąta wtrysku auto od razu lepiej chodzi. A Ty kiedy będziesz mieć furę. Muszę się zabrać za ten dach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no możliwe że dziś , bo już tylko coś z potencjometrem jest nie halo przez ten jeba*y deszcz :disgust:

Opublikowano

no możliwe że dziś , bo już tylko coś z potencjometrem jest nie halo przez ten jeba*y deszcz :disgust:

:good: Pełen podziw bo ja bym nie wytrzymał tyle bez auta :gwizdanie: Jak będziesz miał furę to podjedź dam Ci tą folię na lampy :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no możliwe że dziś , bo już tylko coś z potencjometrem jest nie halo przez ten jeba*y deszcz :disgust:

:good: Pełen podziw bo ja bym nie wytrzymał tyle bez auta :gwizdanie: Jak będziesz miał furę to podjedź dam Ci tą folię na lampy :naughty:

no nie znowu tak długo , od końca lutego ledwie :gwizdanie: przyjade przyjade :kox:
Opublikowano

To trzymam Kciuki za auto, a tymczasem spadam do roboty i potem weekend czas rezania :kox:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

86c811473d7a2e50.jpg jeszcze tylko wyrównać i malina :kox:

Opublikowano

86c811473d7a2e50.jpg jeszcze tylko wyrównać i malina :kox:

:notworthy: :notworthy: :good:
Opublikowano

86c811473d7a2e50.jpg jeszcze tylko wyrównać i malina :kox:

łany :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja dzisiaj wyruszam także mnie nie będzie odezwe sie za pare dni :polew: :polew: :polew::drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

ja dzisiaj wyruszam także mnie nie będzie odezwe sie za pare dni :polew: :polew: :polew::drunk: :drunk: :drunk:

Ufffffff.....

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj wyruszam także mnie nie będzie odezwe sie za pare dni :polew: :polew: :polew::drunk: :drunk: :drunk:

przywieź no jakieś druhny :kox:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 17:08_________________________________________________

:hi:

siema stefek , co tam ?
Opublikowano

a ja dzisiaj byłem na rozmowie w sprawie pracy w magro.

Zrobiłem na nich piorunujące wrażenie :decayed:

Powiedzieli, że do mnie zadzwonią :polew:

( 2000 szt ludzia na to stanowisko, na które złożyłem papiery) :blink:

Opublikowano
:hi: witam ja normalnie sie dzis najeb...lem wczoraj auto mnie zawiodlo i chociaz nie pije to dzis musialem :kox:
Opublikowano

co jutro z tym meczem, jest jakiś plan :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.