Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

wyślij mi smsa z dokładnym adresem i zajmij miejsce parkingowe :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

dobra będe :kox:

wolna rozstała się z chłopakiem, torszkę przy sobie, za tydzień jedzie do KRK robić sobie cycuszki :boobs:

Opublikowano
  • Autor

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

dobra będe :kox:

wolna rozstała się z chłopakiem, torszkę przy sobie, za tydzień jedzie do KRK robić sobie cycuszki :boobs:

że ruba wsensie ? :rolleyes: to może jak wróci to nas umów :polew:
Opublikowano

ok ja będę jechał jeszcze po koleżankę od Uli więc mogę wyjechać na przeciw

dobra będe :kox:

wolna rozstała się z chłopakiem, torszkę przy sobie, za tydzień jedzie do KRK robić sobie cycuszki :boobs:

że ruba wsensie ? :rolleyes: to może jak wróci to nas umów :polew:

n o nie ruba ale też nie chuda :decayed:

Opublikowano

Miszka sorki jednak mnie nie będzie może innym razem. Jadę do brata na mecz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czyli mnie też nie będzie , ale to nawet lepiej , porządnie sie wykuruje ;(

bawcie sie :good:

Opublikowano

Miszka sorki jednak mnie nie będzie może innym razem. Jadę do brata na mecz :gwizdanie:

no tak nie ma to jak bawić się z chłopakami z klubu Ibizy :thumbdown::polew:

czyli mnie też nie będzie , ale to nawet lepiej , porządnie sie wykuruje ;(

bawcie sie :good:

lecz się synek :tongue4:

Opublikowano

no tak nie ma to jak bawić się z chłopakami z klubu Ibizy :thumbdown::polew:

Ktoś tu się prosi o wpirdziel :gwizdanie:
Opublikowano

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter

:sarcastic:

z czego sie smiejesz :tongue4:

To nie jest Audi Crafter tylko VW-Crafter :doh1: :zyzol:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

Chyba dwa Recaro :gwizdanie: Keżor nie pamiętasz...? Ale :cicho:

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

Ja też bym pocycował :decayed:

@Miszka- woli wyjaśnienia, bo miałem dać jeszcze znać.

Nie miałem dziś neta przez 3/4 dnia tak jak mówiłem przez tel. i nie byłem w stanie doczytać co kto planuje, kto jak jedzie, kto gdzie zostaje i jak długo :gwizdanie: Dopiero teraz doczytałem.

Ja mam do ciebie 70km. Nie jestem żadnym wielkim fanem piłki nożnej, że tak powiem :gwizdanie: Do Tokarni bym poszedł miałem nawet dużą ochotę i to mnie motywowało, żeby jechać 140km :dance2: Ale nikt z was nie wiedział czy wogóle pójdziecie :gwizdanie: No nic nie udało się spotkać, ale może następnym razem. Yo! Ziom! :yeah:

Opublikowano
  • Autor

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter

:sarcastic:

z czego sie smiejesz :tongue4:

To nie jest Audi Crafter tylko VW-Crafter :doh1: :zyzol:

coś Ci sie pojebało Gregor :naughty:

oczywiście że imprezowe Audi Crafter :kox:

fc4f37f13691c5eb.jpg

Opublikowano

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter

:sarcastic:

z czego sie smiejesz :tongue4:

To nie jest Audi Crafter tylko VW-Crafter :doh1: :zyzol:

ooo kurde :kox: to kiedy zbieramy :polew: tylko w alcantrze

tylko musi być jeden recaro , żeby Krolu mógł z nami jeździć :polew:

Chyba dwa Recaro :gwizdanie: Keżor nie pamiętasz...? Ale :cicho:

nauczcie sie cycować jeden z drugim , bo nie wiadomo o co chodzi :punish:

Ja też bym pocycował :decayed:

@Miszka- woli wyjaśnienia, bo miałem dać jeszcze znać.

Nie miałem dziś neta przez 3/4 dnia tak jak mówiłem przez tel. i nie byłem w stanie doczytać co kto planuje, kto jak jedzie, kto gdzie zostaje i jak długo :gwizdanie: Dopiero teraz doczytałem.

Ja mam do ciebie 70km. Nie jestem żadnym wielkim fanem piłki nożnej, że tak powiem :gwizdanie: Do Tokarni bym poszedł miałem nawet dużą ochotę i to mnie motywowało, żeby jechać 140km :dance2: Ale nikt z was nie wiedział czy wogóle pójdziecie :gwizdanie: No nic nie udało się spotkać, ale może następnym razem. Yo! Ziom! :yeah:

Gregor odstaw to co bierzesz albo bierz polowe mnie to jest AUDI :polew:

Opublikowano
  • Autor

Gregor odstaw to co bierzesz albo bierz polowe mnie to jest AUDI :polew:

no ładnie sie Gregor zamotał , a niby taki znawca :sarcastic:
Opublikowano

Gregor odstaw to co bierzesz albo bierz polowe mnie to jest AUDI :polew:

no ładnie sie Gregor zamotał , a niby taki znawca :sarcastic:

hahaha to jest AUDI A4Crafter :naughty:

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak Audi Crafter :polew: Ja pier**le, co wy bierzecie że macie taką wyobraźnie :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma czegoś takiego jak Audi Crafter :polew: Ja pier***e, co wy bierzecie że macie taką wyobraźnie :)

to sie przyjrzyj fotce :decayed:
Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak Audi Crafter :polew: Ja pier***e, co wy bierzecie że macie taką wyobraźnie :)

to sie przyjrzyj fotce :decayed:

No dobra, foto szop zrobi wszystko :decayed: Dopiero dziś to zauważyłem, wczoraj nie widziałem tego znaczka.

Opublikowano

Inter góra :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Inter góra :oklaski:

czyli fajnie tak ? :cwaniak1:
Opublikowano

Inter góra :oklaski:

czyli fajnie tak ? :cwaniak1:

No ja byłem za Interem. Od dziecka lubiłem Mediolan nawet wujek przywiózł mi orginalną koszulkę tyle że AC Milan :kox:
Opublikowano
  • Autor

Inter góra :oklaski:

czyli fajnie tak ? :cwaniak1:

No ja byłem za Interem. Od dziecka lubiłem Mediolan nawet wujek przywiózł mi orginalną koszulkę tyle że AC Milan :kox:

no ja z Mediolanu to lubie modelki :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.