Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

ja juz dzis po :kox: :kox: :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: :kox:

uchyl rąbka tajemnicy :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku :polew:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744

pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie:

to chyba kanał gliwicki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

cześć pracy :)

ja juz dzis po :kox: :kox: :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: :kox:

uchyl rąbka tajemnicy :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku :polew:

http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744

pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie:

to chyba kanał gliwicki :gwizdanie:

nie kolego tu cie zdziwie pare razy płynąłem 32km z francji do angli :tongue4:

Opublikowano

03.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:45_________________________________________________nauczyłem się wklejać zdjęcia :polew:

Opublikowano

03.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:45_________________________________________________nauczyłem się wklejać zdjęcia :polew:

jak to sie robi bo tez mam z tym problem :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie coś nie hula fotka.. :disgust:

Opublikowano

03.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:45_________________________________________________nauczyłem się wklejać zdjęcia :polew:

jak to sie robi bo tez mam z tym problem :gwizdanie:

przy flaszce ci wytłumacze, bo na trzeźwo to chyba nie damy rady :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:50_________________________________________________

U mnie coś nie hula fotka.. :disgust:

http://media01.biertijd.com/galleries/errotica/100905_lada/03.jpg

Opublikowano

mi też nie działało... ale teraz już to poprawiłem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a mi tez nie dziala :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:56_________________________________________________a co do flaszki to jestem za :kox:

Opublikowano

to jednak nie umiem wlepiać :kwasny:

Opublikowano

qr**! Stan Legia wygrała w 10ke!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

q***wa! Stan Legia wygrała w 10ke!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiem :sick3:

oglądałem :disgust:

Opublikowano

q***wa! Stan Legia wygrała w 10ke!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiem :sick3:

oglądałem :disgust:

Jak wogóel grali? Dobry meczyk? Jak Lech mógł przegrać w 10kę!??! Siedze wrobocie i oglądam tylko na livescores.com :kwasny: :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

to jednak nie umiem wlepiać :kwasny:

nie no, prawie ci sie udalo :kox:
Opublikowano

q***wa! Stan Legia wygrała w 10ke!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiem :sick3:

oglądałem :disgust:

Jak wogóel grali? Dobry meczyk? Jak Lech mógł przegrać w 10kę!??! Siedze wrobocie i oglądam tylko na livescores.com :kwasny: :kwasny: :kwasny:

oglądałem tylko 2 połowę, bardzo średni poziom

w 88 min dośrodkowanie, murzyn wyskoczył najwyżej i wsadził z głowy :disgust:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:07_________________________________________________a02_24551393.jpg

Opublikowano

teraz działa :kox:

Opublikowano

teraz działa :kox:

i zawsze robię tak samo :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:09_________________________________________________22.jpg

a teraz ?

może mi baska założyła jakąś blokadę jak chce dupe wkleić :angry:

Opublikowano

chciałem tylko dopisać, że to u naszego kolego z forum na działce jest (na wszelki wypadek nie użyje nicku) :decayed:

Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

Opublikowano

to 2 nie działa :polew: :polew:

Opublikowano

chciałem tylko dopisać, że to u naszego kolego z forum na działce jest (na wszelki wypadek nie użyje nicku) :decayed:

no to niezla dzialka puść pw gdzie to go odwiedze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.