Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q***wa! Stan Legia wygrała w 10ke!!!! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wiem :sick3:

oglądałem :disgust:

Jak wogóel grali? Dobry meczyk? Jak Lech mógł przegrać w 10kę!??! Siedze wrobocie i oglądam tylko na livescores.com :kwasny: :kwasny: :kwasny:

oglądałem tylko 2 połowę, bardzo średni poziom

w 88 min dośrodkowanie, murzyn wyskoczył najwyżej i wsadził z głowy :disgust:

:disgust:
Opublikowano

to 2 nie działa :polew: :polew:

no kur... :disgust:

Opublikowano

to 2 nie działa :polew: :polew:

no kur... :disgust:

:polew: :polew:
Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:
Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

taką z delikatnym meszkiem mmmmmmmmmmmmmmm :gwizdanie:
Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

Jest REDS brzowskiwiniowy? :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

taką z delikatnym meszkiem mmmmmmmmmmmmmmm :gwizdanie:

coś typu brzoskwińka u 18stki? :kox:

Opublikowano

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

Jest REDS brzowskiwiniowy? :wink4:

:polew: :polew:

nie ma .... jeszcze :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________

i po robocie :kox:

mój dzisiejszy wieczór sponsoruje kolega kasztelan :decayed:

2Tyr9.jpg

mój dzisiaj browar Żywiec :)

a ja jem brzoskwinię :kox:

brzoskwinkę powiadasz :gwizdanie:

taką z delikatnym meszkiem mmmmmmmmmmmmmmm :gwizdanie:

coś typu brzoskwińka u 18stki? :kox:

18 to już sierściuch jest :decayed:
Opublikowano

w sumie :polew:

ale nie ma co narzekać :kox:

Opublikowano

no nie :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zboki :tongue4:

Opublikowano

byłem dziś na chwile w Silesi - kuźwa jakie tam suki chodzą :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________

byłem dziś na chwile w Silesi - kuźwa jakie tam suki chodzą :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

takie lepsze galerianki? :mysli:

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>

Galerianki! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>

Galerianki! :polew: :polew: :polew:

no co Ty, galerianki to wiesz, różowe sukienki, tania szminka i wymac**je tyłkiem

a te co widział Król to pewnie na poziomie, mogę już to sobie wyobrazić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________

byłem dziś na chwile w Silesi - kuźwa jakie tam suki chodzą :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

takie lepsze galerianki? :mysli:

nawet mi nie mów... :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:25_________________________________________________

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>

Galerianki! :polew: :polew: :polew:

no co Ty, galerianki to wiesz, różowe sukienki, tania szminka i wymac**je tyłkiem

a te co widział Król to pewnie na poziomie, mogę już to sobie wyobrazić :kox: :kox: :kox:

dokładnie plastiki mnie nie kręcą, ja lubię studentki na poziomie i zadbane mężatki :kox:
Opublikowano

nowa definicja słowa "suki" - takie lepsze galerianki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.