Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm :mysli:

u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały :decayed:

u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm :mysli:

u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały :decayed:

ej jak bym kędzior słyszał :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm :mysli:

u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały :decayed:

u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec :tongue4:

no to się zaczęło :gwizdanie:

Opublikowano

no i u mnie też nie chyba, że pod spożywczakiem :kox: :kox: ekipa jest spoko i mamy darmowe wifi więc jaka muza z komóry tez się zorganizuje... a i są chętne panny :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm :mysli:

u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały :decayed:

u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec :tongue4:

no to się zaczęło :gwizdanie:

no co kobita nie daje rady ale ja jestem jak zawsze gotow i sprawny wiec na fikoly :kox:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

nie :decayed: jutro tam nie wejdziemy :confused4:
Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

Opublikowano

aż tyle ludzi? :gwizdanie:

a jutro tam miała być eska...[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 23:05_________________________________________________to lipa :gwizdanie:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

wejściówki nie dotyczą sobót :disgust: :disgust:
Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

wejściówki nie dotyczą sobót :disgust: :disgust:

no to cza isc dzisiaj :tongue4:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

wejściówki nie dotyczą sobót :disgust: :disgust:

:blink:

ale bezsens :gwizdanie:

to niech się pałują

ja na dzisiaj jestem chętny :kox:

ale prowadzić nie mogę :polew:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

wejściówki nie dotyczą sobót :disgust: :disgust:

:blink:

ale bezsens :gwizdanie:

to niech się pałują

ja na dzisiaj jestem chętny :kox:

ale prowadzić nie mogę :polew:

a co znowu bierzesz silne srodki :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa to się szybko decydujcie bo spać chce iść :polew: :polew:

Opublikowano

a miała być jutro ta pomarańcza :mysli:

krolu ma wejściówki ale nas nie zaprasza wiec sie narzucac nie bedziemy :embarrassed:

wejściówki nie dotyczą sobót :disgust: :disgust:

:blink:

ale bezsens :gwizdanie:

to niech się pałują

ja na dzisiaj jestem chętny :kox:

ale prowadzić nie mogę :polew:

kasztelan Ci ręce związał ? :tongue4:

Opublikowano

ku***a to się szybko decydujcie bo spać chce iść :polew: :polew:

to idz :polew::tongue4:

Opublikowano

nie, wypiłem 3 kasztelanki :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=YEUw0AqgZ_c

już mnie nosi, jutro muszę gdzieś potańczyć :kox:

Opublikowano

ku***a to się szybko decydujcie bo spać chce iść :polew: :polew:

to idz :polew::tongue4:

:disgust: to nara :hi:
Opublikowano

ku***a to się szybko decydujcie bo spać chce iść :polew: :polew:

to idz :polew::tongue4:

:disgust: to nara :hi:

no to pa :wink4:

Opublikowano

ku***a to się szybko decydujcie bo spać chce iść :polew: :polew:

to idz :polew::tongue4:

:disgust: to nara :hi:

do zoba, ziom :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.