Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>

Galerianki! :polew: :polew: :polew:

no co Ty, galerianki to wiesz, różowe sukienki, tania szminka i wymac**je tyłkiem

a te co widział Król to pewnie na poziomie, mogę już to sobie wyobrazić :kox: :kox: :kox:

Też chętnie jeżdże tam na zakupy... :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:23_________________________________________________

byłem dziś na chwile w Silesi - kuźwa jakie tam suki chodzą :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

takie lepsze galerianki? :mysli:

nawet mi nie mów... :slina: :slina: :slina:

dawno nie byłem w silesi :gwizdanie:

to co, jutro ? :>

Opublikowano

akjam, a Ty dziadu co się śmiejesz :>

Galerianki! :polew: :polew: :polew:

no co Ty, galerianki to wiesz, różowe sukienki, tania szminka i wymac**je tyłkiem

a te co widział Król to pewnie na poziomie, mogę już to sobie wyobrazić :kox: :kox: :kox:

Też chętnie jeżdże tam na zakupy... :gwizdanie:

w niedzielę jest i w c**j :slina:

Opublikowano

nowa definicja słowa "suki" - takie lepsze galerianki

wyrażaj się kolego :polew::kox:

Opublikowano

w pon idę do fryzjera, to może zamiast spota we wtorek :kox: :kox:

Opublikowano

w pon idę do fryzjera, to może zamiast spota we wtorek :kox: :kox:

opierdolą Cię na szybko :tongue4:

Opublikowano

lecę do sklepu po mleko do płatków, nie pisze, za dużo bo znów watek usunę :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________

w pon idę do fryzjera, to może zamiast spota we wtorek :kox: :kox:

opierdolą Cię na szybko :tongue4:

chodzi o to, że będę bardziej "wyjściowy" :polew: :polew:
Opublikowano

lecę do sklepu po mleko do płatków, nie pisze, za dużo bo znów watek usunę :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________

w pon idę do fryzjera, to może zamiast spota we wtorek :kox: :kox:

opierdolą Cię na szybko :tongue4:

chodzi o to, że będę bardziej "wyjściowy" :polew: :polew:

lepiej być : " wejściowo- wyjściowym" :polew:

Opublikowano

lecę do sklepu po mleko do płatków, nie pisze, za dużo bo znów watek usunę :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________

w pon idę do fryzjera, to może zamiast spota we wtorek :kox: :kox:

opierdolą Cię na szybko :tongue4:

chodzi o to, że będę bardziej "wyjściowy" :polew: :polew:

lepiej być : " wejściowo- wyjściowym" :polew:

:kox: :gwizdanie:
Opublikowano

już :naughty:

Opublikowano

a to w ogóle jaki jest plan na jutro? :decayed:

Opublikowano

a to w ogóle jaki jest plan na jutro? :decayed:

wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu :kox:

Opublikowano

a to w ogóle jaki jest plan na jutro? :decayed:

wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu :kox:

tak jak pisałem, ktoś zajmie się psem a ktoś pomoże ojcu przy bruku :decayed:

aaa i żadnej okazji przecież nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

a to w ogóle jaki jest plan na jutro? :decayed:

wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu :kox:

tak jak pisałem, ktoś zajmie się psem a ktoś pomoże ojcu przy bruku :decayed:

aaa i żadnej okazji przecież nie ma :gwizdanie:

wiedzialem ze ty to potrafisz wszystko spiepszyc ale co tam sami se cos pochytamy :decayed:

Opublikowano

jak nie ma okazji? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

ja nas zapraszasz to sie dogadamy :gwizdanie:

Opublikowano

a to w ogóle jaki jest plan na jutro? :decayed:

wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu :kox:

tak jak pisałem, ktoś zajmie się psem a ktoś pomoże ojcu przy bruku :decayed:

aaa i żadnej okazji przecież nie ma :gwizdanie:

wiedzialem ze ty to potrafisz wszystko spiepszyc ale co tam sami se cos pochytamy :decayed:

:kox: :kox:

Opublikowano

no nie ma :naughty:

ja jutro muszę potańczyć, jakiś plan? :kox:

to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

hmm :mysli:

u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.