Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:

tak? no to niezle mnie wczoraj zlozylo :polew: :polew: :polew:

:wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:

tak? no to niezle mnie wczoraj zlozylo :polew: :polew: :polew:

:wink4:

mówiłeś, że już mi bilet kupiłeś :gwizdanie:

Opublikowano

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:

tak? no to niezle mnie wczoraj zlozylo :polew: :polew: :polew:

:wink4:

mówiłeś, że już mi bilet kupiłeś :gwizdanie:

widocznie musiałeś się przeslyszec :cool1:
Opublikowano

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:

tak? no to niezle mnie wczoraj zlozylo :polew: :polew: :polew:

:wink4:

mówiłeś, że już mi bilet kupiłeś :gwizdanie:

widocznie musiałeś się przeslyszec :cool1:

mam to nagrane :naughty:

Opublikowano

mam to nagrane :naughty:

:embarrassed:
Opublikowano

siema OKO :)

Opublikowano

:hi:

siema OKO :)

:siema::sick3:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:53_________________________________________________ale mam kaca

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:53_________________________________________________rekord snu pobity 15 i pół godziny :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:54_________________________________________________

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 16:18_________________________________________________psssyt :decayed:

ja też się piszę na Totem :naughty:

Opublikowano

:hi:

siema OKO :)

:siema::sick3:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:53_________________________________________________ale mam kaca

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:53_________________________________________________rekord snu pobity 15 i pół godziny :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:54_________________________________________________

z Kędziorem idziemy na coś lepszego, ale to dopiero w czerwcu:

http://donguralesko.pl/

11.06 Katowice (SZPADYZOR NIGHT)

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 16:18_________________________________________________psssyt :decayed:

ja też się piszę na Totem :naughty:

no to gicio :good:

nieźle musiałeś zabalować, 15h... :gwizdanie:

Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

śniadanie i w Polskę idziemy drodzy Panowie... :decayed:

Opublikowano

trzy strzeliłem :gwizdanie:

:drunk:

Opublikowano

trzy strzeliłem :gwizdanie:

:drunk:

sportowiec... :gwizdanie:

Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

śniadanie i w Polskę idziemy drodzy Panowie... :decayed:

szalejesz :kox:

trzy strzeliłem :gwizdanie:

:drunk:

hattrick :decayed: ale to chyba jeszzce niekoniec meczu :naughty:
Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

śniadanie i w Polskę idziemy drodzy Panowie... :decayed:

szalejesz :kox:

dobrze że wszystko rozgrywa się po są sąsiedzku

za kiere nie wsiadam dziś :gwizdanie:

Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

śniadanie i w Polskę idziemy drodzy Panowie... :decayed:

szalejesz :kox:

dobrze że wszystko rozgrywa się po są sąsiedzku

za kiere nie wsiadam dziś :gwizdanie:

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:
Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

Opublikowano

jaki plan na dzisiejszy wieczor? :decayed:

śniadanie i w Polskę idziemy drodzy Panowie... :decayed:

szalejesz :kox:

dobrze że wszystko rozgrywa się po są sąsiedzku

za kiere nie wsiadam dziś :gwizdanie:

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

no to pyrsk alko :)

Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi
Opublikowano

ja też już nie mogę, znalazłem kumpla który nigdy mi nie odmawia :gwizdanie:

lustro :polew:

ty chlorze :decayed:

skoczyłem do biedronki po krupniczek :kox:

fuj :thumbdown: niesmakuje mi

smakosz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.