Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pijusy :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie mogę spać nie mogę jeść i tak dalej jak w piosence..... :kwasny::sick3:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:08_________________________________________________nic tylko JW z Colą chyba pomoże...

Opublikowano

pijusy :wallbash:

abstynent się znalazł :decayed:

Opublikowano

pijusy :wallbash:

abstynent się znalazł :decayed:

właśnie

Opublikowano

ja nie piję :gwizdanie:

Opublikowano

ja nie piję :gwizdanie:

yhmm małych ilości i za swoje :decayed:

Opublikowano

ja nie piję :gwizdanie:

yhmm małych ilości i za swoje :decayed:

diman wiesz jak jest...albo TQ albo picie :decayed:

Opublikowano

Pijusy i spamerzy :decayed:

Opublikowano

Pijusy i spamerzy :decayed:

zgadzam się :a4fan:

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

Opublikowano

ja nie piję :gwizdanie:

yhmm małych ilości i za swoje :decayed:

diman wiesz jak jest...albo TQ albo picie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

ale teraz bedzie lepiej bo egzaminy na gornikow pozdawane wiec kasiora sie posypie :naughty:

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

stasiu patrzy na TV :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

stasiu patrzy na TV :gwizdanie:

skąd wiesz :shocked:

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

Czyli serial z cyklu jak to Kędzior uprzykrza życie ludziom na sokolskiej :polew: :polew:
Opublikowano

hej powiedźcie czy zajeba...ny filtr powietrza może wywalać błąd ? CHECK (niepożądane powietrze w ukł dolotowym - bypasie A) bo już mnie zalewa krew

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

stasiu patrzy na TV :gwizdanie:

skąd wiesz :shocked:

opis na gg :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:27_________________________________________________

hej powiedźcie czy zajeba...ny filtr powietrza może wywalać błąd ? CHECK (niepożądane powietrze w ukł dolotowym - bypasie A) bo już mnie zalewa krew

wątpie prędzej jakaś przeplywka albo cos takiego

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

Czyli serial z cyklu jak to Kędzior uprzykrza życie ludziom na sokolskiej :polew: :polew:

dokładnie :polew: :polew: :polew: :polew:

hej powiedźcie czy zajeba...ny filtr powietrza może wywalać błąd ? CHECK (niepożądane powietrze w ukł dolotowym - bypasie A) bo już mnie zalewa krew

elvis nie obraź się ale takie pytania........o tej porze...........to na techniczny,z resztą na SK to mało się dowiesz o furce :embarrassed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:28_________________________________________________

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

stasiu patrzy na TV :gwizdanie:

skąd wiesz :shocked:

opis na gg :gwizdanie: :naughty:

aha no nie korzystam ostatnio...myślę żeby to wy***ać z kompa

Opublikowano

A gdzie te mendy które najwięcej spamują :mysli:

kędzior i Stanley albo śpią po wczorajszym albo klinują tak mocno, że olali forum :kox:

stasiu patrzy na TV :gwizdanie:

skąd wiesz :shocked:

opis na gg :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:27_________________________________________________

hej powiedźcie czy zajeba...ny filtr powietrza może wywalać błąd ? CHECK (niepożądane powietrze w ukł dolotowym - bypasie A) bo już mnie zalewa krew

wątpie prędzej jakaś przeplywka albo cos takiego

dzięx ale przepływkę by chyba wypierdzieliło błąd urządzenia i sporadyczny a ja mam stały i już wariuję....

Opublikowano

hej powiedźcie czy zajeba...ny filtr powietrza może wywalać błąd ? CHECK (niepożądane powietrze w ukł dolotowym - bypasie A) bo już mnie zalewa krew

Taka moja sugestia jeśli nie przetrzepiesz porządnie auto to ten check będzie ci wyjebywało do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Kompletne logi i na techniczny do działu diagnostyka tam szpece siedzą i odpowiadają jak znają odpowiedź :wallbash: :wallbash:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.