Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

no ty jednak wiesz jak takie rzeczy zażegnać :naughty:

jeszcze mam jedno tyskie,

chcę je wypić, ale chyba nie dam rady :kwasny:

to daj mi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wystrzegajcie sie na trasie SIEWIERZ - BYTOM Opla Vectra 2,6 na biT...nieoznakowana, a jakby co to dzwońcie może kuzyn potraktuje ulgowo ... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

58str do krakowskich nam brakuje :blink:

Opublikowano

w ogóle Miszka , dostałem wczoraj mandat w tej Twojej j**anej wiosce :confused4:

a kulałem sie tak powoli , że miałem wrażenie że zaraz sie auto zatrzyma a tu ku***a 83/50 :disgust:

2stówy mi patałachy dały :disgust: i powiedziałem im , że wcale nie jechałem szybko bo jakbym jechał szybko to by mi mahnąć nie zdążył taką mam moc :decayed: :decayed: ale nie pomogło :tongue4:

możliwe bo mówiłem chłopakom, że mnie nie ma więc sorry,

ja ostatnio na CB pytałęm jak dróżka z .... na ........odpowiedzieli czysto więc kita Yarisem i 95 na 50 :wallbash: :wallbash:

ale inny mandat dostałem

Opublikowano

Tych psów to teraz jeździ od zajebania aż strach szybciej pojechać :thumbdown:

Opublikowano

fakt ale nie ma co CB i przynajmniej jakieś 90% skuteczności jest

Opublikowano

BTW

ide po piwo :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

Opublikowano

BTW

ide po piwo :embarrassed:

j**any :decayed:
Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

pier**lisz.jaz ze 4 razy w ciągu ostatnich 3 miesięcy

Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

5ANqZ6qYSJ7 w takie :naughty:
Opublikowano

BTW

ide po piwo :embarrassed:

j**any :decayed:

pkt nr 1. na starość będę sobie odmawial

pkt nr 2. Basia mowi, że dizisja nie będzie rodzić, więc mogę się napić :decayed:

Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

bo jeździcie tylko z punktu A do punktu B to jak was mają jebnąć :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________cycki :jerk:

Opublikowano

BTW

ide po piwo :embarrassed:

j**any :decayed:

pkt nr 1. na starość będę sobie odmawial

pkt nr 2. Basia mowi, że dizisja nie będzie rodzić, więc mogę się napić :decayed:

:nabijasie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:04_________________________________________________Ja dmuchałem jak jeszcze nie miałem prawka :decayed:
Opublikowano

no cycki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

5ANqZ6qYSJ7 w takie :naughty:

spoko mamuśka :decayed: ale dmuchałem w normalny :tongue4:

18583-9ebed9d09e6eb4b4a5c47a230bfc71cf..jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

kozak jest a jak.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
s,vhs,n,57116524,f,5401312320539531260628411_orig.jpg:jerk:
Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

bo jeździcie tylko z punktu A do punktu B to jak was mają jebnąć :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________cycki :jerk:

jeżdzę tam gdzie potrzebuję, bo nie jestem dilerem i nie kwitne pół dnia na dzielni pod szkołą sprzedając żur :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.