Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rocco?

nie znasz?

pól forum wychowało się na tym romantycznym bohaterze :decayed:

:polew: romantyczny bohater :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e no skąd...nie znam :embarrassed:

Opublikowano

dobra zdziabke mnie zmogło śmigam spać :hi: dobrej nocy życzę

Opublikowano

dobra zdziabke mnie zmogło śmigam spać :hi: dobrej nocy życzę

bajo

przytul matke polkę :)

Opublikowano

hej stanley jak tam pifko

Opublikowano

hej stanley jak tam pifko

nie narzekam... smaki nachodzą, ale to dokończę i lecę spać :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam wolę JW + cola[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:33_________________________________________________i co poradzisz z tym 17912??? jak mnie nie strzeli c**j to będzie gites....

Opublikowano

ja tam wolę JW + cola[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:33_________________________________________________i co poradzisz z tym 17912??? jak mnie nie strzeli ch***j to będzie gites....

nie znam się

pierwsze co bym zrobił na twoim miejscu, to pojechał do ASO na tą akcję fabryczną o której Ci pisałem :)

Opublikowano

byłem oczywiście jak wcześniej pisałem wymienlem cewki na BERU jedna mi tylko ponoc dobra zostala i to z literka K na końcu a te nie podlegaja wymainie, więc klops, ale dzięki bo serio 23/01 ta akcja weszla - zdziwiona babka byla skąd wiem jak sie w NOMA 2 nie serwisuje hehehe

Opublikowano

byłem oczywiście jak wcześniej pisałem wymienlem cewki na BERU jedna mi tylko ponoc dobra zostala i to z literka K na końcu a te nie podlegaja wymainie, więc klops, ale dzięki bo serio 23/01 ta akcja weszla - zdziwiona babka byla skąd wiem jak sie w NOMA 2 nie serwisuje hehehe

NOMA to jest kupa :sick3:

Opublikowano

byłem oczywiście jak wcześniej pisałem wymienlem cewki na BERU jedna mi tylko ponoc dobra zostala i to z literka K na końcu a te nie podlegaja wymainie, więc klops, ale dzięki bo serio 23/01 ta akcja weszla - zdziwiona babka byla skąd wiem jak sie w NOMA 2 nie serwisuje hehehe

NOMA to jest kupa :sick3:

no ok ale gdzie jest inaczej

no może na spocie mi poradzicie coś???

Opublikowano

byłem oczywiście jak wcześniej pisałem wymienlem cewki na BERU jedna mi tylko ponoc dobra zostala i to z literka K na końcu a te nie podlegaja wymainie, więc klops, ale dzięki bo serio 23/01 ta akcja weszla - zdziwiona babka byla skąd wiem jak sie w NOMA 2 nie serwisuje hehehe

NOMA to jest kupa :sick3:

no ok ale gdzie jest inaczej

no może na spocie mi poradzicie coś???

robiłem swoje auto w Nomie ( wymiana zderzaka + reflektory) jakbym tam nie dzwonił 3 razy dziennie, to by to miesiąc robili..

A niby robiłem po dobrej znajomości....

Podjedz sobie do niego:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118451.0

Opublikowano

sprawdzę sprawdzę

Opublikowano

spadam w kimono :hi:

Opublikowano

narka

Opublikowano
:hi: witam w niedziele
Opublikowano

:hi: witam w niedziele

:hi:

w imię ojca i syna :decayed:

Opublikowano

:hi: witam w niedziele

:hi:

w imię ojca i syna :decayed:

amen :wink4:

Opublikowano

:hi:

na wieki wieków :gwizdanie:

diman jak tam wczoraj urodzinki? bo ja Stasia dzisiaj ciągne do teściowej z tej samej okazji :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.