Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

diman na trzeźwo to robiłem

A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

diman na trzeźwo to robiłem

hmmm no to naprawdę nie wiem co tobą kierowało :decayed:

Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

Opublikowano

diman na trzeźwo to robiłem

A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy :naughty:

napewno rano :tongue4:

Opublikowano

diman na trzeźwo to robiłem

A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy :naughty:

tak od momentu przebudzenia do śniadania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

:polew: :polew:
Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

więcej optymizmu :evil:

Opublikowano

diman na trzeźwo to robiłem

A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy :naughty:

tak od momentu przebudzenia do śniadania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak myślałem :decayed:
Opublikowano

beda rzygoł :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:48_________________________________________________

diman na trzeźwo to robiłem

A Ty w ogóle kiedykolwiek jesteś trzeźwy :naughty:

tak od momentu przebudzenia do śniadania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak myślałem :decayed:

życie jest trudne

budzę się...seta, jem śniadanie ćwiortka.........jadę w trasę 0,5 i tak dniówka zleci

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

:blink::polew:

Miszka Ciebie to by najlepiej na syberie wysłać tam byś był w swoim żywiole :kox:

Opublikowano

http://moto.onet.pl/1638519,1,przekrecony-licznik-czy-aso-pomaga,artykul.html?node=41788

1998r, 116KM pompowtrysk :polew: :polew:

co za ściule na tej interii :wallbash:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:40_________________________________________________

Miszka, czym się kierowałeś dając sobie ten obrazek w avatar i co on onzacza ? :mysli:

a co na trzeźwo bałeś się zapytać :polew: :polew: :polew:

to płonący kościół :decayed: ale pójdzie do wymiany juz niedługo

:mysli:

musiał to wstawic na niezłej bani :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:43_________________________________________________

nie mam VAG'a jest mi z tym c**jowo.... :bokser: widziałem tylko na Reno jak mi uniwersalny podłączali że 17912 nr błędu coś o bypasie A i jakimś niepożądanym powietrzu ... jeżdziłem ponad 100km po przeczyszczeniu tego czujnika odpowietrzenia baku i ch***j wymienilem na nówkę za 120zł i ch***j mam teraz dwa dobre i se chyba w :bicz3: mogę to wsadzić

to podjedz na spota ktos napewno ci to z vaguje za pare groszy :wink4:

wezmę to pod uwagę...oby tylko była możliwość, ach najwyżej dzień free zrobię sobie i tyle ... - dałem d..y z tym weznę ups

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

:blink::polew:

Miszka Ciebie to by najlepiej na syberie wysłać tam byś był w swoim żywiole :kox:

za zimno :kox:

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

no ty jednak wiesz jak takie rzeczy zażegnać :naughty:

Opublikowano

http://moto.onet.pl/1638519,1,przekrecony-licznik-czy-aso-pomaga,artykul.html?node=41788

1998r, 116KM pompowtrysk :polew: :polew:

co za ściule na tej interii :wallbash:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:40_________________________________________________

Miszka, czym się kierowałeś dając sobie ten obrazek w avatar i co on onzacza ? :mysli:

a co na trzeźwo bałeś się zapytać :polew: :polew: :polew:

to płonący kościół :decayed: ale pójdzie do wymiany juz niedługo

:mysli:

musiał to wstawic na niezłej bani :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:43_________________________________________________

nie mam VAG'a jest mi z tym c**jowo.... :bokser: widziałem tylko na Reno jak mi uniwersalny podłączali że 17912 nr błędu coś o bypasie A i jakimś niepożądanym powietrzu ... jeżdziłem ponad 100km po przeczyszczeniu tego czujnika odpowietrzenia baku i ch***j wymienilem na nówkę za 120zł i ch***j mam teraz dwa dobre i se chyba w :bicz3: mogę to wsadzić

to podjedz na spota ktos napewno ci to z vaguje za pare groszy :wink4:

weznę to pod uwagę...oby tylko była możliwość, ach najwyżej dzień free zrobię sobie i tyle ...

mówi się wezmę

prawdziwy elvis nie potrzebuje urlopu :gwizdanie:

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

:blink::polew:

Miszka Ciebie to by najlepiej na syberie wysłać tam byś był w swoim żywiole :kox:

za zimno :kox:

Ale takiej hawajskiej syberii byś nie odmówił :naughty:
Opublikowano

na kielonki nie popiją za długo mam kolegę z UKRAINY...

Opublikowano

już mi przeszło

Zapiłem piwkiem i luzik :naughty:

no ty jednak wiesz jak takie rzeczy zażegnać :naughty:

jeszcze mam jedno tyskie,

chcę je wypić, ale chyba nie dam rady :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

w ogóle Miszka , dostałem wczoraj mandat w tej Twojej j**anej wiosce :confused4:

a kulałem sie tak powoli , że miałem wrażenie że zaraz sie auto zatrzyma a tu k**wa 83/50 :disgust:

2stówy mi patałachy dały :disgust: i powiedziałem im , że wcale nie jechałem szybko bo jakbym jechał szybko to by mi mahnąć nie zdążył taką mam moc :decayed: :decayed: ale nie pomogło :tongue4:

Opublikowano

w ogóle Miszka , dostałem wczoraj mandat w tej Twojej j**anej wiosce :confused4:

a kulałem sie tak powoli , że miałem wrażenie że zaraz sie auto zatrzyma a tu ku***a 83/50 :disgust:

2stówy mi patałachy dały :disgust: i powiedziałem im , że wcale nie jechałem szybko bo jakbym jechał szybko to by mi mahnąć nie zdążył taką mam moc :decayed: :decayed: ale nie pomogło :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.