Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra zdupiam bo jak sieknę jeszcze drina to nie dojdę do sypialni a wiecie, że mam daleko :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
1297521678682.jpg fajna rozdziałka :decayed:
Opublikowano

Bulczas no ta jest 1klasa;)

Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

bo jeździcie tylko z punktu A do punktu B to jak was mają jebnąć :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________cycki :jerk:

jeżdzę tam gdzie potrzebuję, bo nie jestem dilerem i nie kwitne pół dnia na dzielni pod szkołą sprzedając żur :tongue4:

ty c**ju a ja niby co k**wa dla przyjemności jeżdżę :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

bo jeździcie tylko z punktu A do punktu B to jak was mają jebnąć :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________cycki :jerk:

jeżdzę tam gdzie potrzebuję, bo nie jestem dilerem i nie kwitne pół dnia na dzielni pod szkołą sprzedając żur :tongue4:

ty c**ju a ja niby co ku***a dla przyjemności jeżdżę :polew: :polew: :polew: :polew:

cmoknij mnie w pompkę :polew:

Opublikowano
  • Autor

1298315312377.jpg

ja też zdupcam spać :decayed:

Opublikowano

1297521678682.jpg fajna rozdziałka :decayed:

Pojebało mi się w oczach aż :blink:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:11_________________________________________________To ja też się zawijam :hi:
Opublikowano

a no i pierwszy raz w życiu dmuchałem w balonik :radocha:

ja jeszcze nigdy :wstydliwy:

a prawko mam 12 lat i zrobiłem pewnie z 0,5 mln kilometrów

bo jeździcie tylko z punktu A do punktu B to jak was mają jebnąć :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:03_________________________________________________cycki :jerk:

jeżdzę tam gdzie potrzebuję, bo nie jestem dilerem i nie kwitne pół dnia na dzielni pod szkołą sprzedając żur :tongue4:

ty c**ju a ja niby co ku***a dla przyjemności jeżdżę :polew: :polew: :polew: :polew:

cmoknij mnie w pompkę :polew:

spadam stąd bo agresję wyczuwam :thumbdown: :thumbdown:

narta :hi:

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

ja jeszcze posiedzę :naughty:

Opublikowano

22.jpg

17.jpg

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

Wejdź sobie na chata interii :tongue4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać :decayed:
Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

ja jeszcze posiedzę :naughty:

:good:

pożyczę Ci za to kilka filmów z Rocco :naughty:

Opublikowano

ja se tam posiedze

jeszcze

musze czegos sie na temat 17912 dowiedziec ;( bo powaznei mi łeb urwie

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

Wejdź sobie na chata interii :tongue4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać :decayed:

nie widać zdjęc? k**wa mać :disgust:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:16_________________________________________________

1298315312377.jpg

ja też zdupcam spać :decayed:

dlaczemu ona ma jeansy tył do przodu :mysli:

Opublikowano

Rocco?

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

ja jeszcze posiedzę :naughty:

:good:

pożyczę Ci za to kilka filmów z Rocco :naughty:

spoko jak mozesz to pożycz rzucę oko na ideal :naughty:

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

Wejdź sobie na chata interii :tongue4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać :decayed:

nie widać zdjęc? ku***a mać :disgust:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:16_________________________________________________

1298315312377.jpg

ja też zdupcam spać :decayed:

dlaczemu ona ma jeansy tył do przodu :mysli:

to ona ma jakieś jeansy??

Opublikowano

piwo otworzyłem i poszli :no:

Wejdź sobie na chata interii :tongue4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:15_________________________________________________Stasiu znowu zaczyna pustymi postami rzucać :decayed:

nie widać zdjęc? ku***a mać :disgust:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 00:16_________________________________________________

1298315312377.jpg

ja też zdupcam spać :decayed:

dlaczemu ona ma jeansy tył do przodu :mysli:

Takie zboczenie :naughty:
Opublikowano

Rocco?

nie znasz?

pól forum wychowało się na tym romantycznym bohaterze :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.