Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka gratki :szukaj: W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

już miałem dwa razy 4 kółka i to prawie identyczne jak Twoje :wink4:

To moje drugie cztery kółka :tongue4:

Ja za moje dałem tyle co ty za golfa :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

hehe

Stan jazdę masz :wink4:

karniesz się moim, w końcu to, to samo :decayed:

:naughty:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

Miszka gratki :szukaj: W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

już miałem dwa razy 4 kółka i to prawie identyczne jak Twoje :wink4:

To moje drugie cztery kółka :tongue4:

Ja za moje dałem tyle co ty za golfa :gwizdanie:

widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żart :wink4:

Opublikowano

a tak na poważnie to brałem pod uwagę auta do 20k max 25 jeśli byłaby tzw "okazja" ale naprawdę okazja nie szrot, docelowo jednak skupiałem się na przedziale do 15k - myślę, że Golfik mimo iż mały i VW a nie Audi daje radę z resztą ocenicie na spocie :cool1:

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

hehe

Stan jazdę masz :wink4:

karniesz się moim, w końcu to, to samo :decayed:

:naughty:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

Miszka gratki :szukaj: W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

już miałem dwa razy 4 kółka i to prawie identyczne jak Twoje :wink4:

To moje drugie cztery kółka :tongue4:

Ja za moje dałem tyle co ty za golfa :gwizdanie:

widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żart :wink4:

No wiem.Masz rok młodsze ale to już nie to co :audi:

Opublikowano

ma ktoś ramki klubowe ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a tak na poważnie to brałem pod uwagę auta do 20k max 25 jeśli byłaby tzw "okazja" ale naprawdę okazja nie szrot, docelowo jednak skupiałem się na przedziale do 15k - myślę, że Golfik mimo iż mały i VW a nie Audi daje radę z resztą ocenicie na spocie :cool1:

dobra , c**j z tym . teraz ja sie chwale :decayed:

310129_1568382827422_1771015797_797031_957560219_n.jpg

Opublikowano

dasz się karnąć, w koncu taki sam silnik :decayed:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:35_________________________________________________

aha Krolu mów że turbo <---- :wtf: OK

i pompo wtryski - OK

resztę opiszę jutro :decayed:

gadaj :baseball:

nie nadrabia spamu :tongue4:

hehe

Stan jazdę masz :wink4:

karniesz się moim, w końcu to, to samo :decayed:

:naughty:

[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

Miszka gratki :szukaj: W końcu swoje cztery kółka choć nie cztery kółka na masce :polew: :polew: :polew:

już miałem dwa razy 4 kółka i to prawie identyczne jak Twoje :wink4:

To moje drugie cztery kółka :tongue4:

Ja za moje dałem tyle co ty za golfa :gwizdanie:

widać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żart :wink4:

No wiem.Masz rok młodsze ale to już nie to co :audi:

nie zrozumiałeś mnie... Mogłem kupić Audi A4 polift nawet i za 15k bo to nie problem ale nie w tym rzecz i nie temat na gadkę na forum :wink4:

Opublikowano

a tak na poważnie to brałem pod uwagę auta do 20k max 25 jeśli byłaby tzw "okazja" ale naprawdę okazja nie szrot, docelowo jednak skupiałem się na przedziale do 15k - myślę, że Golfik mimo iż mały i VW a nie Audi daje radę z resztą ocenicie na spocie :cool1:

dobra , ch*** z tym . teraz ja sie chwale :decayed:

310129_1568382827422_1771015797_797031_957560219_n.jpg

miałem ją :polew:

Opublikowano

:facepalm: a kto to ?

WIEM, że Jarko ma ale po to pytam na SK żeby dorwać ramki na spocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:55_________________________________________________

a tak na poważnie to brałem pod uwagę auta do 20k max 25 jeśli byłaby tzw "okazja" ale naprawdę okazja nie szrot, docelowo jednak skupiałem się na przedziale do 15k - myślę, że Golfik mimo iż mały i VW a nie Audi daje radę z resztą ocenicie na spocie :cool1:

dobra , ch*** z tym . teraz ja sie chwale :decayed:

310129_1568382827422_1771015797_797031_957560219_n.jpg

Opublikowano

Miszka, za polifta z dieslu trzeba dać z 18 tyś żeby to miało ręce i nogi

Chyba, że 15 tyś i 3-4 tysie wsadzasz w auto :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:56_________________________________________________

ma ktoś ramki klubowe ? :naughty:

odkręcimy komuś na spocie :decayed:

Opublikowano

Miszka, za polifta z dieslu trzeba dać z 18 tyś żeby to miało ręce i nogi

Chyba, że 15 tyś i 3-4 tysie wsadzasz w auto :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:56_________________________________________________

ma ktoś ramki klubowe ? :naughty:

odkręcimy komuś na spocie :decayed:

hubtychy dał 15k - tak to przynajmniej zrozumiałem

Opublikowano

nie zrozumiałeś mnie... Mogłem kupić Audi A4 polift nawet i za 15k bo to nie problem ale nie w tym rzecz i nie temat na gadkę na forum :wink4:

Tak wiem jako bezrobotnego nie było by Cię stać na utrzymanie :tongue4:

Opublikowano

nie zrozumiałeś mnie... Mogłem kupić Audi A4 polift nawet i za 15k bo to nie problem ale nie w tym rzecz i nie temat na gadkę na forum :wink4:

Tak wiem jako bezrobotnego nie było by Cię stać na utrzymanie :tongue4:

no właśnie A4 więcej waży i więcej pali i ten j**any wielowahacz :wallbash: choć ja w swojej B5 wymieniłem raz na LMO i śmignąłem 100k i cisza :good:

Opublikowano

nie zrozumiałeś mnie... Mogłem kupić Audi A4 polift nawet i za 15k bo to nie problem ale nie w tym rzecz i nie temat na gadkę na forum :wink4:

Tak wiem jako bezrobotnego nie było by Cię stać na utrzymanie :tongue4:

no właśnie A4 więcej waży i więcej pali i ten j**any wielowahacz :wallbash: choć ja w swojej B5 wymieniłem raz na LMO i śmignąłem 100k i cisza :good:

karnij się np Vectrą, wtedy docenisz zawieszenie A4 :naughty:

Opublikowano

Miszka, za polifta z dieslu trzeba dać z 18 tyś żeby to miało ręce i nogi

Chyba, że 15 tyś i 3-4 tysie wsadzasz w auto :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 22:56_________________________________________________

ma ktoś ramki klubowe ? :naughty:

odkręcimy komuś na spocie :decayed:

hubtychy dał 15k - tak to przynajmniej zrozumiałem

Tak dałem 15k

Dołożyłem po zakupie tylko tyle co kosztował pampers pod silnik 65 zł,roleta bagażnika 150zł.

Nie doliczam standardowych kosztów po zakupie jak olej,płyny,filtry.Rozrząd dopiero będę robił na dniach a autem od maja zrobiłem około 8tyś km i nie wysypało się nic wielkiego.

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

Opublikowano

A nie sorry wymieniłem dwa wahacze i banana z przodu bo wyebałem się w dziurę na drodze dwa dni po zakupie.

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

:polew:

yebany, a na ADRze oszczędzał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.