Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

co do golfa Miszki - pompki wyjebane turbo dmucha 0,3 bara wirnik bardziej lata niż się kręci ale doradziłem mu go dlatego żeby go objechać za to jak mnie kiedyś na parkingu podziemnym objechał ADR-em... :evil: :evil: :evil: nie żebym był mściwy albo coś :gwizdanie:

p.s. nie dość ze go teraz objadę to jeszcze wdupi 10k w remont tego parcha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to już wiem czemu w drodze powrotnej nie mogłeś mnie dogonić a ja jechałem Yarisem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

co do golfa Miszki - pompki wyjebane turbo dmucha 0,3 bara wirnik bardziej lata niż się kręci ale doradziłem mu go dlatego żeby go objechać za to jak mnie kiedyś na parkingu podziemnym objechał ADR-em... :evil: :evil: :evil: nie żebym był mściwy albo coś :gwizdanie:

p.s. nie dość ze go teraz objadę to jeszcze wdupi 10k w remont tego parcha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to już wiem czemu w drodze powrotnej nie mogłeś mnie dogonić a ja jechałem Yarisem :kox:

mogłem ale spalanie na Fisie pokazywało 48l/100km a paliwo było mało :decayed:
Opublikowano

:hi:

co do golfa Miszki - pompki wyjebane turbo dmucha 0,3 bara wirnik bardziej lata niż się kręci ale doradziłem mu go dlatego żeby go objechać za to jak mnie kiedyś na parkingu podziemnym objechał ADR-em... :evil: :evil: :evil: nie żebym był mściwy albo coś :gwizdanie:

p.s. nie dość ze go teraz objadę to jeszcze wdupi 10k w remont tego parcha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to już wiem czemu w drodze powrotnej nie mogłeś mnie dogonić a ja jechałem Yarisem :kox:

mogłem ale spalanie na Fisie pokazywało 48l/100km a paliwo było mało :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jestem, bylem na glosowaniu wiec obowiazek wykonany hehe

miszka gratki zakupu :decayed:

Hub warto skrecic autko na jakies 150konia :wink4:

Opublikowano

:hi:

co do golfa Miszki - pompki wyjebane turbo dmucha 0,3 bara wirnik bardziej lata niż się kręci ale doradziłem mu go dlatego żeby go objechać za to jak mnie kiedyś na parkingu podziemnym objechał ADR-em... :evil: :evil: :evil: nie żebym był mściwy albo coś :gwizdanie:

p.s. nie dość ze go teraz objadę to jeszcze wdupi 10k w remont tego parcha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to już wiem czemu w drodze powrotnej nie mogłeś mnie dogonić a ja jechałem Yarisem :kox:

mogłem ale spalanie na Fisie pokazywało 48l/100km a paliwo było mało :decayed:

:polew: :polew: :polew:

puyeby :decayed:

Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

ja yhymm :gwizdanie:

Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

ja rowniez :polew: :polew:
Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

ja rowniez :polew: :polew:

Pij i Szczaj

Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

ja rowniez :polew: :polew:

Pij i Szczaj

powinni dopisac i nie rzygaj :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

dzień dobry Arturze :>

Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

:bry:

cześć Dawid :decayed:

dzień dobry Arturze :>

Siema Pedały

:decayed:

Opublikowano

zagłosowane na PiS :decayed:

ja rowniez :polew: :polew:

Pij i Szczaj

powinni dopisac i nie rzygaj :polew: :polew: :polew:

Nowe hasło wyborcze!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

:bry:

cześć Dawid :decayed:

dzień dobry Arturze :>

Siema Pedały

:decayed:

pedały to w Knurowie, u nas geje :decayed:

Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

:bry:

cześć Dawid :decayed:

dzień dobry Arturze :>

Siema Pedały

:decayed:

pedały to podobno zapisują się do klubu pod przykrywką seat racing czy jakoś tak... :gwizdanie:

Opublikowano

ale mu slodzicie :decayed:

Opublikowano

:bry:

cześć Dawid :decayed:

:bry:

cześć Dawid :decayed:

dzień dobry Arturze :>

Siema Pedały

:decayed:

pedały to podobno zapisują się do klubu pod przykrywką seat racing czy jakoś tak... :gwizdanie:

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.