Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:
Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:

miekkie narkotyki? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:

współczuje :decayed:

masz kare? :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:39_________________________________________________

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:

miekkie narkotyki? :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:

miekkie narkotyki? :polew: :polew: :polew:

Też nie. :disgust::decayed:

To nie to forum geje, pedały i inne... Wypier...alać! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jaki kozak :polew:

wypił 3 piwa i rządzi w każdym wątku :decayed:

Właśnie, że nie wypiłem żadnego od chyba tygodnia... :naughty::decayed:

współczuje :decayed:

masz kare? :gwizdanie:

Czekam na większy wlew. :wink4:
Opublikowano

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

Opublikowano

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

ja dorysowałem kwadracik i dopisałem HUGO :decayed:

Opublikowano

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

no mam nadzieje ze postawi ehehe

drynk :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

ja szukalem ludzi z takim samym nazwiskiem jak moje :polew: :polew: :polew: a byc moze jakas rodzina :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 21:54_________________________________________________

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

ja dorysowałem kwadracik i dopisałem HUGO :decayed:

lizus :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

ja dorysowałem kwadracik i dopisałem HUGO :decayed:

W końcu demokracja! :naughty: :naughty: :naughty:

Czekam na większy wlew. :wink4:

to co moze we wtorek? :wink4:

byles na glosowaniu? :tongue4:

We wtorek? :mysli: Miszka stawia z okazji nowego zakupu? :naughty:

Pewnie, że byłem ale qrwrwa myślałem, że to inaczej będzie wyglądać a musiałem wybierać spośród gości których nie znam! :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

no mam nadzieje ze postawi ehehe

drynk :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

ja szukalem ludzi z takim samym nazwiskiem jak moje :polew: :polew: :polew: a byc moze jakas rodzina :polew: :polew: :polew:

I znalazłeś coś? :gwizdanie:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Aleś qrrwa wymyślił. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: Słyszałem, że Żabki chcą wszystkie zamknąć podczas nowych rządów... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

niebedzie nic :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

niebedzie nic :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Aleś qrrwa wymyślił. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: Słyszałem, że Żabki chcą wszystkie zamknąć podczas nowych rządów... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niech zamykają, ostanio kasjerka mnie wqrwiła :polew:

Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Aleś qrrwa wymyślił. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: Słyszałem, że Żabki chcą wszystkie zamknąć podczas nowych rządów... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niech zamykają, ostanio kasjerka mnie wqrwiła :polew:

Jakaś nowa? Nie chciała dać Ci butelek bez pobrania kaucji? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Aleś qrrwa wymyślił. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: Słyszałem, że Żabki chcą wszystkie zamknąć podczas nowych rządów... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niech zamykają, ostanio kasjerka mnie wqrwiła :polew:

Jakaś nowa? Nie chciała dać Ci butelek bez pobrania kaucji? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.