Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

Jak nie masz garażu o módl się żeby nie padało.

Ja też czekam żeby moje wypastować.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

:polew:

yebany, a na ADRze oszczędzał :decayed:

zacząłem wygrywać jak już nie miałem AUDI

A nie sorry wymieniłem dwa wahacze i banana z przodu bo wyebałem się w dziurę na drodze dwa dni po zakupie.

dwa wahacze i banana ? czyli trzy wahacze :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:11_________________________________________________

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

Jak nie masz garażu o módl się żeby nie padało.

Ja też czekam żeby moje wypastować.

mam może nie garaż ale parking podziemny więc ogarnę :kox:

Opublikowano
  • Autor

:blink:

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

:polew:

yebany, a na ADRze oszczędzał :decayed:

zacząłem wygrywać jak już nie miałem AUDI

A nie sorry wymieniłem dwa wahacze i banana z przodu bo wyebałem się w dziurę na drodze dwa dni po zakupie.

dwa wahacze i banana ? czyli trzy wahacze :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:11_________________________________________________

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

Jak nie masz garażu o módl się żeby nie padało.

Ja też czekam żeby moje wypastować.

mam może nie garaż ale parking podziemny więc ogarnę :kox:

Zwał jak zwał ale szarpnęło 500zeta po kieszeni :confused4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:14_________________________________________________

:blink:

Co on kvrwa ma w tej astrze ? :mysli:

Opublikowano

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

:polew:

yebany, a na ADRze oszczędzał :decayed:

zacząłem wygrywać jak już nie miałem AUDI

A nie sorry wymieniłem dwa wahacze i banana z przodu bo wyebałem się w dziurę na drodze dwa dni po zakupie.

dwa wahacze i banana ? czyli trzy wahacze :cool1:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:11_________________________________________________

przypomniałem sobie , że mam magłajersa mleczko+jakaś pasta+wosk+ ściereczka za klikoladnię ale będę jutro jechał z koksem :sesese:

Jak nie masz garażu o módl się żeby nie padało.

Ja też czekam żeby moje wypastować.

mam może nie garaż ale parking podziemny więc ogarnę :kox:

Zwał jak zwał ale szarpnęło 500zeta po kieszeni :confused4:[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 23:14_________________________________________________

:blink:

Co on kvrwa ma w tej astrze ? :mysli:

miazga

Opublikowano
  • Autor

:blink:

Co on kvrwa ma w tej astrze ? :mysli:

raczej nie serie , o czym może świadczyć ten filmik

:decayed:

Opublikowano

:blink:

Co on kvrwa ma w tej astrze ? :mysli:

raczej nie serie , o czym może świadczyć ten filmik

:decayed:

czyli jednak liczy się wnętrze

:decayed:

Opublikowano

:blink:

Co on kvrwa ma w tej astrze ? :mysli:

raczej nie serie , o czym może świadczyć ten filmik

:decayed:

Chyba koleś w Lambo niezłą rybkę zrobił jak go Astra objechała :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wychodzi na to, że Astra jest dobrą bazą do modów :polew: :polew:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

jeśli wymieni silnik na taki jak w astrze to da radę :naughty:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Gdzieś czytałem że jak nie ma różnicy więcej jak 20-30km to szkoda kasy na mody.

Puki co 116km mi wystarcza do jazdy.

Opublikowano

lecę w kimę :hi:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Gdzieś czytałem że jak nie ma różnicy więcej jak 20-30km to szkoda kasy na mody.

Puki co 116km mi wystarcza do jazdy.

robisz program na jakieś 140-150PS i masz całkiem inne auto :kox::naughty:

ale pewnie w q tak tego nie czuć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

lecę w kimę :hi:

nara golfie w dieslu :decayed:
Opublikowano

lecę w kimę :hi:

:hi:

:sex:

:decayed:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Gdzieś czytałem że jak nie ma różnicy więcej jak 20-30km to szkoda kasy na mody.

Puki co 116km mi wystarcza do jazdy.

robisz program na jakieś 140-150PS i masz całkiem inne auto :kox::naughty:

ale pewnie w q tak tego nie czuć :wink4:

Może kiedyś jak fundusze pozwolą to się porwę na mody.

Teraz priorytet to rozrząd i wywalenie kata.

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Gdzieś czytałem że jak nie ma różnicy więcej jak 20-30km to szkoda kasy na mody.

Puki co 116km mi wystarcza do jazdy.

robisz program na jakieś 140-150PS i masz całkiem inne auto :kox::naughty:

ale pewnie w q tak tego nie czuć :wink4:

Może kiedyś jak fundusze pozwolą to się porwę na mody.

Teraz priorytet to rozrząd i wywalenie kata.

wywalenie kata szału nie robi, a uj wie czy to coś daje :gwizdanie:

Opublikowano

Tak myślę ile z mojego by szło wycisnąć :mysli: i czy jest to warte zachodu :?:

nie warto :wink4:

zależy co/ile bys chaił mieć, ale lambo w życiu nie objedziesz :decayed:

Gdzieś czytałem że jak nie ma różnicy więcej jak 20-30km to szkoda kasy na mody.

Puki co 116km mi wystarcza do jazdy.

robisz program na jakieś 140-150PS i masz całkiem inne auto :kox::naughty:

ale pewnie w q tak tego nie czuć :wink4:

Może kiedyś jak fundusze pozwolą to się porwę na mody.

Teraz priorytet to rozrząd i wywalenie kata.

wywalenie kata szału nie robi, a uj wie czy to coś daje :gwizdanie:

Wywalę to Ci powiem.Z tego co czytam na forum to wszyscy chwalą jak się kata pozbyli.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.