Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:cygaro:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

wiemmm :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

No psa partnera... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Masz na myśli addassko to, że pies z psem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

No psa partnera... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Masz na myśli addassko to, że pies z psem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak to mówią pies psu krzywdy nie zrobi :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________dobra koniec to nie forum KWP :gwizdanie:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

No psa partnera... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Masz na myśli addassko to, że pies z psem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak to mówią pies psu krzywdy nie zrobi :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________dobra koniec to nie forum KWP :gwizdanie:

OKO ma racje nawet dwie racje ;):);)

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

to nie Miami Vice tylko "gliniarz i prokurator"

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

No psa partnera... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Masz na myśli addassko to, że pies z psem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak to mówią pies psu krzywdy nie zrobi :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________dobra koniec to nie forum KWP :gwizdanie:

I masz...tylko wspomniałem o jaraniu cygara i kto sie pojawia ???? OKO ... :polew:

Opublikowano

okey zmykam 3majcie sie i do zobaczenia jutro na spociszonie :hi:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

to nie Miami Vice tylko "gliniarz i prokurator"

Miszka... bracie co ja bym bez ciebie zrobił ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

:hi:

wolne dziś ??? :blink:

to tak jak ja :wink4: :wink4:

nie kolego wolne to ja dopiero na święta będę miał z komóry na przerwie zapodałem spama :wink4:

Opublikowano

okey zmykam 3majcie sie i do zobaczenia jutro na spociszonie :hi:

Ok weź X boxa o ile wogóle zyje .... :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:cygaro:

Jak tak palisz to cygaro to mi sie przypomniał taki serial " Policjanci z Miami Vice" tam był taki gruby policjant z brzydkim psem... on tez non stop bakał cygaro.... patrz jaki zbieg okoliczności... :polew: :polew: :polew:

z brzydkim psem... mial partnera :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:32_________________________________________________

Gdzie cała reszta chlorów? :naughty:

pije browary na miescie :gwizdanie:

Ale psa też... buldoga takiego tłustego....

Psssyyyttt zywiec... :rolleyes:

No psa partnera... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Masz na myśli addassko to, że pies z psem... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak to mówią pies psu krzywdy nie zrobi :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________dobra koniec to nie forum KWP :gwizdanie:

I masz...tylko wspomniałem o jaraniu cygara i kto sie pojawia ???? OKO ... :polew:

nieeeeeee ja nieeeeeeeeeeeeeee :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

Tym paskiem ??? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.