Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

Tym paskiem ??? :naughty:

ja łyknął go dziś :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

Tym paskiem ??? :naughty:

ja łyknął go dziś :wink4:

to mówisz że było z połykiem :kox:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:
Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

Tym paskiem ??? :naughty:

ja łyknął go dziś :wink4:

to mówisz że było z połykiem :kox:

zassał zwiastun :polew:

Opublikowano

O schodzą się... :naughty: :naughty:

no jesteś :wink4:

jaka tam się nam szykuje frekwencja na jutro :gwizdanie:

wpadnie mój ziomek (ten z Toyoty) nowym nabytkiem :wink4:

:cool1: Mnie nie będzie bo praca do 20ej a poza tym pompka mi chyba padła w :audi::disgust: :disgust:

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

Ja też, ja też! :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

luzik dasz radę nazbierasz klamorów z roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

ważne ze łeb nie leci :naughty:
Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

powoli sobie wyremontujesz i bedzie :kox:

mam nadzieję że jeszcze w tym roku zakończysz remont i parapet oblewamy :evil:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:58_________________________________________________

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

luzik dasz radę nazbierasz klamorów z roboty :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

pożyczę Ci... na lichwę :kox:

Opublikowano

jak przyjedziecie pomóc zrobić tynki i gładź i się uporamy do sylwka :naughty:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:59_________________________________________________Ja przepraszam bo w sumie to mnie jeszcze nikt nie zaprosił na parapetówke bo do tego daleko jeszcze... ale jak zostane zaproszony... to boje się już tej imprezy ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam kasy na wyżywienie tego bydła co się chce zwalić do mnie na chatę :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

no a teraz b8 jest już po lifcie i trzeba zmienić na nowe żeby nie było lipy :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam kasy na wyżywienie tego bydła co się chce zwalić do mnie na chatę :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam kasy na wyżywienie tego bydła co się chce zwalić do mnie na chatę :gwizdanie: :gwizdanie:

żarcie przyniesiemy ze sobą Ty daj tylko alko :decayed:

Opublikowano

Krolu już myślałem, że nas nigdy na imprezę do siebie nie zaprosisz a tu masz ci los tak nam to ładnie poukładał jak tylko się z remontem uporasz to wpadnę opić mieszkanko z butelczyną :kox: :kox:

no to nie jest takie hop siup... tam czeka mnie poważny remont :confused4: :confused4: a z czasem i kasą nie wesoło :embarrassed:

Nie masz kasy napisz do Mirona ... :decayed: on żyje z takich leszczy i wozi sie B8 ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam kasy na wyżywienie tego bydła co się chce zwalić do mnie na chatę :gwizdanie: :gwizdanie:

Stary to nie czasy komuny... teraz żarcie sie zamawia online z telefonu... damy rady... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

Opublikowano

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

penis pompka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

No normalnie.... serducho od alko ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:04_________________________________________________

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

penis pompka :polew: :polew: :polew:

naprawilem kompa cieszycie sie :tongue4:

Akjam ktora pompka ci padla?

No normalnie.... serducho od alko ... :polew: :polew: :polew:

Co jeden to mądrzejszy .... :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.