Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Miszka? :mysli::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Miszka? :mysli::decayed:

Ejjjj nie no bez jaj ... nie może byc tak że jedyny pedał na forum i jeszcze ma nam normalnym stawiac... troche szacunku dla innej orientacji ... :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Miszka? :mysli::decayed:

Ejjjj nie no bez jaj ... nie może byc tak że jedyny pedał na forum i jeszcze ma nam normalnym stawiac... troche szacunku dla innej orientacji ... :gwizdanie:

:polew:

To jest właśnie tolerancja. :kox: :kox: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wezmiemy na tego kogo niebedzie :decayed:

Opublikowano

zawijam do portu :hi:

Opublikowano

PS. Ktos stawia w sobotę ? :naughty::decayed:

Miszka? :mysli::decayed:

Ejjjj nie no bez jaj ... nie może byc tak że jedyny pedał na forum i jeszcze ma nam normalnym stawiac... troche szacunku dla innej orientacji ... :gwizdanie:

:polew:

To jest właśnie tolerancja. :kox: :kox: :kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Majewski jest juz zalosny ;/ za to Mongol wymiata hehe

Opublikowano

Ja też spiżdżam powoli bo rano trzeba wstać... :disgust:

Opublikowano

zawijam do portu :hi:

Ty masz posty nabijac !!!! Spamowac!!! a nie zawijac do portu... sobota coraz bliżej... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 22:59_________________________________________________

Majewski jest juz zalosny ;/ za to Mongol wymiata hehe

Dlatego ja ogladam Uprowadzenie Agaty :gwizdanie:

Opublikowano

wezmiemy na tego kogo niebedzie :decayed:

czyli nie mam sie co pojawiać w CityRocku przez najbliższe pół roku? :blink:

qwa 3 razy klikam wyśli wiadomość i dostaje

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

jak za starych czasów :rolleyes:

Opublikowano

zawijam do portu :hi:

Ty masz posty nabijac !!!! Spamowac!!! a nie zawijac do portu... sobota coraz bliżej... :gwizdanie:

Nie będzie magicznej ilości to się impreze odwoła. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

wezmiemy na tego kogo niebedzie :decayed:

czyli nie mam sie co pojawiać w CityRocku przez najbliższe pół roku? :blink:

qwa 3 razy klikam wyśli wiadomość i dostaje

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

jak za starych czasów :rolleyes:

a zobaczysz co bedzie jak spadnie snieg hehe
Opublikowano

zawijam do portu :hi:

Ty masz posty nabijac !!!! Spamowac!!! a nie zawijac do portu... sobota coraz bliżej... :gwizdanie:

Nie będzie magicznej ilości to się impreze odwoła. :naughty: :naughty: :naughty:

Chyba Cię Bóg Opuscił ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

wezmiemy na tego kogo niebedzie :decayed:

czyli nie mam sie co pojawiać w CityRocku przez najbliższe pół roku? :blink:

qwa 3 razy klikam wyśli wiadomość i dostaje

Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

jak za starych czasów :rolleyes:

a zobaczysz co bedzie jak spadnie snieg hehe

:gwizdanie: :kox:

zawijam do portu :hi:

Ty masz posty nabijac !!!! Spamowac!!! a nie zawijac do portu... sobota coraz bliżej... :gwizdanie:

Nie będzie magicznej ilości to się impreze odwoła. :naughty: :naughty: :naughty:

Chyba Cię Bóg Opuscił ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

w city rocku podobno jest wifi wezmiemy laptopy i komorki i jakos dobijemy hehe

Opublikowano

w city rocku podobno jest wifi wezmiemy laptopy i komorki i jakos dobijemy hehe

:good: :good: :good:

Ale brakuje nam tylko 11,5 strony a mamy poniedziałek... damy rady jak sie postaramy... :naughty::wink4:

To co Kędzior może se zas pociśniemy na wolnym... ostatnio nam to dobrze wyszło...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzisiaj odpada, narazie dobrze ci to idzie z Miszka wiec skup sie na tym hehe

smigam do wyrka bo cos mnie spanie lamie :wink4:

Opublikowano

dzisiaj odpada, narazie dobrze ci to idzie z Miszka wiec skup sie na tym hehe

smigam do wyrka bo cos mnie spanie lamie :wink4:

Ja tez... bajo

Opublikowano

Uprowadzenie Agaty obejrzane po raz setny i zawsze kończy się tak samo :decayed:

Ale wszyscy się zmęczyli tym spamowaniem ... :hi:

Opublikowano
:hi: z rana :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.