Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

63895453.png

:polew:

Życiowa prawda ... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za spota ;)

Opublikowano

i po spocie :decayed:

kunerwa u mnie powoli zaczyna padać snieg :disgust:

Opublikowano

i po spocie :decayed:

kunerwa u mnie powoli zaczyna padać snieg :disgust:

a ja jeszcze na letnich hehe jutro musze zmienic :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki za spota, tych co nie było niech żałują :kox:

odbijemy se w sobotę :wink4:

Opublikowano

i po spocie :decayed:

kunerwa u mnie powoli zaczyna padać snieg :disgust:

może to nie śnieg, a dym u Ciebie na chacie :gwizdanie:

Opublikowano

jak się podoba mój nowy podpis;P

Opublikowano

i po spocie :decayed:

kunerwa u mnie powoli zaczyna padać snieg :disgust:

a ja jeszcze na letnich hehe jutro musze zmienic :gwizdanie:

heheh ja jeżdżę pół na pół i jest :kox:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:31_________________________________________________

i po spocie :decayed:

kunerwa u mnie powoli zaczyna padać snieg :disgust:

może to nie śnieg, a dym u Ciebie na chacie :gwizdanie:

no właśnie nie od 1745 jestem czysty :tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:33_________________________________________________

jak się podoba mój nowy podpis;P

:good:

Opublikowano

Rammstein jest za***isty... ale wole stare dobre kawałaki... do czasów albumu Reise Reise...

Opublikowano

no pięknie, oddał bym dużo za ciepłe lato i melanż nad morzem :gwizdanie:

Opublikowano

Rammstein - Du hast[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:48_________________________________________________

no pięknie, oddał bym dużo za ciepłe lato i melanż nad morzem :gwizdanie:

A grali ostatnio nad morzem... ziomek był to koncert ponoc mega wyczesany... z resztą jak zawsze...

Opublikowano

psyt :gwizdanie:

Opublikowano

Rammstein jest za***isty... ale wole stare dobre kawałaki... do czasów albumu Reise Reise...

nazwy plyty nie pamietam ale te wczesniejsze mieli bardzo spoko, tutaj poczatek jest mega :kox:

stare kawalki Kornu tez sa mega, oraz Slipknota :decayed:

no pięknie, oddał bym dużo za ciepłe lato i melanż nad morzem :gwizdanie:

a co ja bym dal zebym mial caly urlop :polew:
Opublikowano

I Triple X ...

Opublikowano

:rolleyes:jeżeli chodzi o te rytmy to wolę stare dobre polskie

:piroman:

Opublikowano

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

Opublikowano

albo

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________

sejkju za dzisiejszego spota :good:

jak zawsze wspaniali ludzie...ciekawe tematy :decayed:

plesure baj maj sajd :decayed:

Opublikowano

Psyyt Żywiec w rytmach ostrego grania ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Iron Maiden ... Fear of the Dark

2 Minutes to Midnight

the number of the beast

Ogólnie ironi za czasów Dickonsona ... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.