Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:

ale cos musze miec :polew:

studnia bez dna :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:

ale cos musze miec :polew:

studnia bez dna :tongue4:

taa to ja pierwszy ostatnio zauwazylem ze cos jest nie tak z wodzia :cool1:
Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:

ale cos musze miec :polew:

Eeee tam... :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ty nie masz kubków smakowych :polew:

a co mam?

Nie masz. :naughty: :naughty:

ale cos musze miec :polew:

studnia bez dna :tongue4:

taa to ja pierwszy ostatnio zauwazylem ze cos jest nie tak z wodzia :cool1:

pewnie próbowałeś już wcześniej, bo mówiłeś to już przed wypiciem pierwszego kielona :decayed:

Opublikowano

sciemniacie :embarrassed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

w sobote sie o tym przekonacie :decayed:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole
Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

:cool1:
Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:

To sie dałeś wyciulać. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany... Oglądał ktoś? :mysli:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:

To sie dałeś wyciulać. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany... Oglądał ktoś? :mysli:

podobno bedzie tam cos o pogrzebie :polew:
Opublikowano

Ejjjj Miśki .... jeszcze troche i mamy okrągłe 5 000 .... :gwizdanie: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 23:40_________________________________________________

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:

To sie dałeś wyciulać. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany... Oglądał ktoś? :mysli:

TAK - oglądaj... szalu nie ma ale mi sie podobał znowu cos innego... :good:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:

To sie dałeś wyciulać. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany Rocco... Oglądał ktoś? :mysli:

nie znam :mysli:

Opublikowano

O tym już Nas nie musisz przekonywać... :naughty:

nie no bedzie moja to bede siedzial cicho i popijal cole

wiem, bo Ewka mi mówiła, że ma ochotę na reset :naughty:

wkoncu to jej weekend pijacy :wallbash:

:decayed:

WYrwij kartki z kalendarza i przejdź na kolejny tydzień. :naughty: :naughty: :naughty:

jak tak zrobie to bedzie juz 4tygodnie do przodu :polew: :polew: :polew:muszę zostać.

To sie dałeś wyciulać. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany... Oglądał ktoś? :mysli:

podobno bedzie tam cos o pogrzebie :polew:

Że na to nie wpadłem. :decayed: :decayed:

P.S. Nie wliczając filmików z końca imprez? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ejjjj Miśki .... jeszcze troche i mamy okrągłe 5 000 .... :gwizdanie: :evil: :evil: :evil:

No i muszę zostać bo kogo nie będzie to stawia w sobote, chyba nie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.