Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed: jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na szczęście wolny dzionek... :gwizdanie: :kox: 3mta się! :hi:

do soboty to moze byc 5100 :polew:

:naughty: :naughty:

Spiżdżam na filmik. :wink4:

jeżeli Rocco gra główną rolę, to mi nagraj na CD :naughty:

Bankowo masz wszystkie odcinki. :naughty:
Opublikowano

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed:jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

nie da się jakoś zrobić ctrl+c -> ctrl +v z sześc razy ? :naughty:

Opublikowano

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed: jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

No tak nie wymieniałem 3 razy silnika w ciągu miesiąca :decayed: Ma do Ciebie deal jutro będę dzwonił :decayed:
Opublikowano
  • Autor

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed:jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

nie da się jakoś zrobić ctrl+c -> ctrl +v z sześc razy ? :naughty:

o kurde , zapamiętałem sobie 30000 stron :D a tu k**wa tylko 22000 :kox: także Max , szykuj kase :decayed::naughty: [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:27_________________________________________________

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed: jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

No tak nie wymieniałem 3 razy silnika w ciągu miesiąca :decayed: Ma do Ciebie deal jutro będę dzwonił :decayed:

akurat będe miał wykład i nie będe mógł odebrać :decayed:
Opublikowano

BTW

Ona dalej na nas czeka, raz na kwartał zmienia tylko nick i odejmuje sobie lat :polew:

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=20886

Opublikowano

akurat będe miał wykład i nie będe mógł odebrać :decayed:

Jeżeli z Biologii to dam Ci dokończyć :polew::jerk:
Opublikowano
  • Autor

BTW

Ona dalej na nas czeka, raz na kwartał zmienia tylko nick i odejmuje sobie lat :polew:

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=20886

ona miała kiedyś nick marta28 ? :decayed:
Opublikowano

BTW

Ona dalej na nas czeka, raz na kwartał zmienia tylko nick i odejmuje sobie lat :polew:

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=20886

One mają nawet godziny pracy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

BTW

Ona dalej na nas czeka, raz na kwartał zmienia tylko nick i odejmuje sobie lat :polew:

http://www.roksa.pl/lpl/anons.php?nr=20886

ona miała kiedyś nick marta28 ? :decayed:

za moich czasów miałą nick marta22 :decayed:

Opublikowano

czas za***rdala :polew: :polew:

Opublikowano

czas zasuwa :polew: :polew:

a miała wtedy z 28 jak nic :gwizdanie: przynajmniej tak stwierdziła moja żona :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________czas spać :sexinbed::hi:

Opublikowano

owocnego :decayed:

Opublikowano

owocnego :decayed:

liście spadły, drzewa nie kwitną :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no też zdupcam do wyrka :hi:

Opublikowano

fajne_dupeczki

ale bym im zrobil rewizje :gwizdanie:

Mario je miał :polew:

No lekko Stasiu... :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good:

:hi:

Opublikowano

fajne_dupeczki

ale bym im zrobil rewizje :gwizdanie:

Mario je miał :polew:

No lekko Stasiu... :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good:

:hi:

:hi: hmm milo sie dzien zaczyna ;)

Opublikowano

:hi:

Ale sobie polecieliście ze spamem :gwizdanie:

5000 pękło dwa dni przed czasem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.