Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No w końcu przyszły mi przetwornice i żarniki :dance: :dance: :dance:

Jutro pozbywam się solarów i montuję biksy od Qwertego :radocha: :radocha: :radocha:

brawo, męska decyzja :good:

Lampy już ze trzy tygodnie w szafie leżą,trzymały mnie żarniki z przetwornicami :angry:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:22_________________________________________________

No w końcu przyszły mi przetwornice i żarniki :dance: :dance: :dance:

Jutro pozbywam się solarów i montuję biksy od Qwertego :radocha: :radocha: :radocha:

:good: :good: :good: ehh jak to forum zmienia :)

To nie forum to ludzie i styl życia :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://gadzetomania.pl/2011/11/15/10-najdziwniejszych-maskotek-klubow-sportowych-z-usa/scrotie/top

:decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 19:03_________________________________________________Prezent na te 5 000 ...

http://jebzdzidy.pl/obrazek/1716/cycki.html

Opublikowano

też mi wielkie Awarie ;] , nawet wam korby bokiem nie powyłaziły :P co Wy wiecie o prawdziwej naprawie silnika ? :polew:

zanim nadrobiłem z 4998 do 5000 to już było 5001 :decayed: jeszcze tylko 6 razy tyle i Max stawia dziwki :kox: :kox:

nie chwaląc się ale mi korba bokiem wyszła ale w maluchu wiec też już troszkę porozbierałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________

:hi: z nowej chaty

Zaaklimatyzowałeś się już? :naughty:

no MUZA JUZ HULA :kox: :kox: :kox:

jak jest muza to teraz tylko brakuje parapetówy :naughty:

i kibla :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

luz będziemy lali przez okno nikt się nie pokapuje dzielnia i tak nie ciekawa :evil:

Opublikowano

jeszcze pare dni :decayed:

Opublikowano

jeszcze pare dni :decayed:

A może jeszcze na gliwickich dobijemy do tych 5000 i zrobimy impreze dwa dni ... :decayed::naughty: to tylko 404 strony

Opublikowano

jeszcze pare dni :decayed:

ja już dziś rzygałem :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________

jeszcze pare dni :decayed:

A może jeszcze na gliwickich dobijemy do tych 5000 i zrobimy impreze dwa dni ... :decayed::naughty: to tylko 404 strony

:nabijasie:

Opublikowano

jeszcze pare dni :decayed:

A może jeszcze na gliwickich dobijemy do tych 5000 i zrobimy impreze dwa dni ... :decayed::naughty: to tylko 404 strony

wolimy dwie imprezy, a naszą ja i tak pewnie zacznę od piątku :decayed:

Poza tym, Miron pewnie zorganizuje jakąś impreze przy basenie :naughty::decayed:

Opublikowano

jeszcze pare dni :decayed:

A może jeszcze na gliwickich dobijemy do tych 5000 i zrobimy impreze dwa dni ... :decayed::naughty: to tylko 404 strony

wolimy dwie imprezy, a naszą ja i tak pewnie zacznę od piątku :decayed:

Poza tym, Miron pewnie zorganizuje jakąś impreze przy basenie :naughty::decayed:

:good:

Opublikowano

hujowy.jpg

dobranoc :zemdlal:

Opublikowano

hujowy.jpg

dobranoc :zemdlal:

:polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________spdam spać :hi:

Opublikowano
  • Autor

uffff , Ania została w Tap Madl :decayed:

Opublikowano

hujowy.jpg

dobranoc :zemdlal:

:good: :good: :good:

uffff , Ania została w Tap Madl :decayed:

Oliwka odpadla :wallbash:
Opublikowano

dwie najładniejsze laseczki pooooooszły w piz*ziec :thumbdown:

Opublikowano

dwie najładniejsze laseczki pooooooszły w piz*ziec :thumbdown:

dla mnie Oliwka byla nr uno :kox: :kox: :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.