Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po robocie :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

brak: cyncykatora od bulgotnicy od lewego przyczłapu :)

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

Jak dobrze kojarzę to do filtra powietrza.

A przy parowniku z gazu nie widzę bo zdjęcie ujowe.Daj większe albo stronkę.

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

brak: cyncykatora od bulgotnicy od lewego przyczłapu :)

dzięki

:polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 19:51_________________________________________________

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

Jak dobrze kojarzę to do filtra powietrza.

A przy parowniku z gazu nie widzę bo zdjęcie ujowe.Daj większe albo stronkę.

http://otomoto.pl/fiat-seicento-1-1-z-gazem-dwa-kpl-kol-C21639772.html

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać:

b00b.jpg

no wiem...ale można to dorezać i koszta chyba nie będą duże ?

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać:

b00b.jpg

no wiem...ale można to dorezać i koszta chyba nie będą duże ?

Spokojnie znajdziesz na szrocie albo w sklepie fiatowskim na metro

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać:

b00b.jpg

no wiem...ale można to dorezać i koszta chyba nie będą duże ?

Spokojnie znajdziesz na szrocie albo w sklepie fiatowskim na metro

a nie wiesz czy można póki co dojechać tak do domu ? po co ta rura ?

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać:

b00b.jpg

no wiem...ale można to dorezać i koszta chyba nie będą duże ?

Spokojnie znajdziesz na szrocie albo w sklepie fiatowskim na metro

a nie wiesz czy można póki co dojechać tak do domu ? po co ta rura ?

Powinieneś zajechać.Rura jest do podgrzania powietrza które idzie przez filter.Coś jak egr w audi :polew:

Na alegrogo cała obudowa filtra chodzi po 70 zeta.

Opublikowano

Tak to powinno wyglądać:

b00b.jpg

no wiem...ale można to dorezać i koszta chyba nie będą duże ?

Spokojnie znajdziesz na szrocie albo w sklepie fiatowskim na metro

a nie wiesz czy można póki co dojechać tak do domu ? po co ta rura ?

Powinieneś zajechać.Rura jest do podgrzania powietrza które idzie przez filter.Coś jak egr w audi :polew:

Na alegrogo cała obudowa filtra chodzi po 70 zeta.

dzięki :notworthy:

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

brak: cyncykatora od bulgotnicy od lewego przyczłapu :)

:polew: :polew: :polew: Widzę, że Stan znasz się na rzeczy! Może byś ogarnął temat moich pompowtrysków. :decayed: :decayed:
Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

brak: cyncykatora od bulgotnicy od lewego przyczłapu :)

:polew: :polew: :polew: Widzę, że Stan znasz się na rzeczy! Może byś ogarnął temat moich pompowtrysków. :decayed: :decayed:

twoich nie ogarnę, bo u Ciebie jest nieparzyście :decayed:

Opublikowano

ogladalem z moja filmidlo

ja, irena i ja. no kur*a prze agent jest z dzima :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ogladalem z moja filmidlo

ja, irena i ja. no kur*a prze agent jest z dzima :polew: :polew: :polew: :polew:

na polsat film właśnie leci dick i jane, niezły ubaw :kox::polew:

Opublikowano

pany czego tu brakuje w zaznaczonych miejscach ? wiem że tam na tym dolnym otworze jakaś rura powinna iść ale do czego ona ?

beztytuutdt.png

brak: cyncykatora od bulgotnicy od lewego przyczłapu :)

:polew: :polew: :polew: Widzę, że Stan znasz się na rzeczy! Może byś ogarnął temat moich pompowtrysków. :decayed: :decayed:

twoich nie ogarnę, bo u Ciebie jest nieparzyście :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Sorry Miszka że pytam ale zastanawia mnie jak właściciel tego Sejka tłumaczy brak tych elementów pod maską ??? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Sorry Miszka że pytam ale zastanawia mnie jak właściciel tego Sejka tłumaczy brak tych elementów pod maską ??? :mysli: :mysli: :mysli:

to chyba oczywiste, pewnie mowil ze tak lepiej idzie :decayed:
Opublikowano

Sorry Miszka że pytam ale zastanawia mnie jak właściciel tego Sejka tłumaczy brak tych elementów pod maską ??? :mysli: :mysli: :mysli:

to chyba oczywiste, pewnie mowil ze tak lepiej idzie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Ale ciekawe to jest bo to nie są elementy które się z psują albo odpadają...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.