Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: jak tak czytam o dziś to myślę czy nie organizować sobie transport :gwizdanie:

ja będe kierowcą , to Cie mogę rzucić ewentualnie ku chałpie :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________aha , :siema:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: jak tak czytam o dziś to myślę czy nie organizować sobie transport :gwizdanie:

ja będe kierowcą , to Cie mogę rzucić ewentualnie ku chałpie :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________aha , :siema:

tylko uważaj, Krolu mieszka teraz na takiej dzielni, że jak samochód zwolni do 40km/h to podczas jazdy mogą Ci fele odkręcić i zaj*bać :decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:56_________________________________________________kto ma, niech weżmie sobie na gokarty kominiarkę,

jakby coś - można kupić na miejscu za 5 zł

Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

Opublikowano

zycze udanej zabawy :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: jak tak czytam o dziś to myślę czy nie organizować sobie transport :gwizdanie:

ja będe kierowcą , to Cie mogę rzucić ewentualnie ku chałpie :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 10:28_________________________________________________aha , :siema:

to może na miejsce dojadę "11" - taki tramwaj :decayed: jechałem kiedyś już nim więc chyba dam rade :kox: :kox:a z powrotem na sępa :naughty: :naughty:
Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

To tak jak ja :)

Będą mieli polew ze mnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

Barierki... :decayed: :decayed:

:siema: z rańca :kox: "widziałem Orła cień... " :song::nabijasie:

Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj naaebałem :sick3:

chyba się przetrenowałem :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale się wczoraj naaebałem :sick3:

chyba się przetrenowałem :decayed:

co Cię nie zabije..... :naughty:

Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

To tak jak ja :)

Będą mieli polew ze mnie :polew: :polew: :polew:

Z nas :D grzesiek i Ewka podobno tez nie smigali :P

Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

To tak jak ja :)

Będą mieli polew ze mnie :polew: :polew: :polew:

Z nas :D grzesiek i Ewka podobno tez nie smigali :P

czyli Ewka raczej 15min ? :mysli:

Opublikowano

nie powiem bo nie znam jej mozliwosci :D

Opublikowano

w życiu nie jeździłem , co moze nas jeszcze zaskoczyc :decayed:

To tak jak ja :)

Będą mieli polew ze mnie :polew: :polew: :polew:

Z nas :D grzesiek i Ewka podobno tez nie smigali :P

To zapowiada się ciekawy wyścig :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dwa miesiące auto rozebrane stało , dziś przyjechał Kędzior i już byliśmy na jeździe próbnej i wszystko ok :P Kędzior , muszisz mi częściej pomagać :decayed:

Opublikowano

dwa miesiące auto rozebrane stało , dziś przyjechał Kędzior i już byliśmy na jeździe próbnej i wszystko ok :P Kędzior , muszisz mi częściej pomagać :decayed:

:nose: chyba zostane mechanikiem :cool1:
Opublikowano
  • Autor

już żeś dojechał ? toś chyba ze 70 zasuwał :tongue4:

Opublikowano
:hi: siema przed armagedonem :kox: :kox: :>
Opublikowano

:hi: siema przed armagedonem :kox: :kox: :>

Ula mówi żebyście małego wzięli :naughty:

Opublikowano

:hi: siema przed armagedonem :kox: :kox: :>

Ula mówi żebyście małego wzięli :naughty:

nie da rady bo mały śpi już o 19.00 wiec nawet byśmy nic nie posiedzieli a już cza by spadać do chaty wpadniecie do nas jak będziecie mieli ochotę walniemy flachę :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.