Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie pije

do następnego razu

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: chlory
Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:siema:

Udała się popijawa? :naughty: My niestety nie mogliśmy przyjechać - siła wyższa. :dontknow:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

ściulu mam kaca jak skurwisyn a Ty mnie jeszcze chcesz dobić psychicznie :sarcastic:

ps. herbata z dużą ilością cukru choć piwo też mi przeszło przez myśl :punish:

:decayed:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:
Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

...to bylo grubo :kox: . wklejać te kompromitujące foty :gwizdanie:
Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

dostała :wink4:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

dostała :wink4:

a no to luzik - fajna była nawet :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

no lipa :thumbdown: następnym razem damy jak nie zapomnimy z najebania :polew:

:siema:

Udała się popijawa? :naughty: My niestety nie mogliśmy przyjechać - siła wyższa. :dontknow:

ogień... trza było przyjechać :thumbdown:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

Krolu jej nie szkoda motała się jak mała sarenka z tymi zamówieniami... :gwizdanie:

Na ile był drugi rachunek ??? Obstawialismy że bedzie w sumie ok 3000 ale pierwszy był na niecałe 800 więc to raczej chyba nie doszło az tak daleko

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

Krolu jej nie szkoda motała się jak mała sarenka z tymi zamówieniami... :gwizdanie:

Na ile był drugi rachunek ??? Obstawialismy że bedzie w sumie ok 3000 ale pierwszy był na niecałe 800 więc to raczej chyba nie doszło az tak daleko

w sumie prawie tysiak

napiwek dostała taki, na jaki zasłużyła :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

Krolu jej nie szkoda motała się jak mała sarenka z tymi zamówieniami... :gwizdanie:

Na ile był drugi rachunek ??? Obstawialismy że bedzie w sumie ok 3000 ale pierwszy był na niecałe 800 więc to raczej chyba nie doszło az tak daleko

w sumie prawie tysiak

napiwek dostała taki, na jaki zasłużyła :gwizdanie:

3,50 zł na bilet do dom :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

Krolu jej nie szkoda motała się jak mała sarenka z tymi zamówieniami... :gwizdanie:

Na ile był drugi rachunek ??? Obstawialismy że bedzie w sumie ok 3000 ale pierwszy był na niecałe 800 więc to raczej chyba nie doszło az tak daleko

w sumie prawie tysiak

napiwek dostała taki, na jaki zasłużyła :gwizdanie:

3,50 zł na bilet do dom :kox: :kox: :kox: :kox:

na bank ma ulgowy więc jej jeszcze zostało :kox:

Opublikowano

Ja się pytam Panie Premierze jak żyć ? :decayed:

qurwa ale kac :no:

Kac jak kac ale w tej kanjpie jestes juz spalony... :gwizdanie: Wszystkie kelnerki wiedzą że jesteś pedałem... nawet nie gejem bo geje mają wygląd i piniądze... a ty cóż ... zwykły pedał... ale to zasluga Vipa ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

:kox: :kox: :kox: :kox: żal mi troche tej kelnerki - nawet napiwku nie dostała :confused4: :confused4:

Krolu jej nie szkoda motała się jak mała sarenka z tymi zamówieniami... :gwizdanie:

Na ile był drugi rachunek ??? Obstawialismy że bedzie w sumie ok 3000 ale pierwszy był na niecałe 800 więc to raczej chyba nie doszło az tak daleko

w sumie prawie tysiak

napiwek dostała taki, na jaki zasłużyła :gwizdanie:

3,50 zł na bilet do dom :kox: :kox: :kox: :kox:

na bank ma ulgowy więc jej jeszcze zostało :kox:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

spoko promocja naszego regionu :good:

tylko się zastanawiam które jest to trzecie lotnisko w promieniu 100km od Kato :mysli:

Opublikowano

Balice :polew:

:hi: nie dotarłem wczoraj, jedyne co byłem w stanie zrobić to przedzwonić do Keżora :embarrassed:

ale widze że było gruuuuubo :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stanley zapodaj mi tego balkonowego linka o którym gadaliśmy wczoraj :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.