Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

5976654825b88bdf159d936364fb96ae.jpg

:slina:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

5976654825b88bdf159d936364fb96ae.jpg

:slina:

:kox::good::kox: :kox:
Opublikowano

Sprzedałeś? Potrzebujesz fanty?

taaa klimatron... :cool1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 15:31_________________________________________________

5976654825b88bdf159d936364fb96ae.jpg

mmmniaaaaa

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Siema obiboki ... :tongue4:
Opublikowano

:hi:

po robocie

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

jakby mi się udało jakoś z nimi zgrać w czasie to może dałbym radę, problem tylko w tym, że pracuję do 16, a oglądanie samochodu po ciemku mija sięz celem :mysli:

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

jakby mi się udało jakoś z nimi zgrać w czasie to może dałbym radę, problem tylko w tym, że pracuję do 16, a oglądanie samochodu po ciemku mija sięz celem :mysli:

Chodzi mi o jakieś wstępne oględziny, czy warto. Mam przygotowaną trasę na 3-4 autka w okolicy i nie wiem czy jest sens tracić czas na te akurat czy może jakies inne sobie wyszukać :mysli:

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

jakby mi się udało jakoś z nimi zgrać w czasie to może dałbym radę, problem tylko w tym, że pracuję do 16, a oglądanie samochodu po ciemku mija sięz celem :mysli:

Chodzi mi o jakieś wstępne oględziny, czy warto. Mam przygotowaną trasę na 3-4 autka w okolicy i nie wiem czy jest sens tracić czas na te akurat czy może jakies inne sobie wyszukać :mysli:

zadzwonie do nich i pogadam co i jak, może się uda :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

ja byłem o 9 rano monter :kox:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

ja byłem o 9 rano monter :kox:

a ja o 9 ale wieczorem :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

ja byłem o 9 rano monter :kox:

a ja o 9 ale wieczorem :polew: :polew: :polew::tongue4:

wiek robi swoje :wink4::decayed:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

ja byłem o 9 rano monter :kox:

a ja o 9 ale wieczorem :polew: :polew: :polew::tongue4:

wiek robi swoje :wink4::decayed:

zgadza się i słaby trening :decayed:

Opublikowano

:hi: siema chlory ale miałem wczoraj masakrę :sick3: :sick3: :sick3: do wieczora mnie męczyło ale dzisiaj już jest lepiej ale najebałem się konkretnie :kox: :kox: :kox: impreza spoko podziękowania dla wszystkich :notworthy:

ja byłem o 9 rano monter :kox:

a ja o 9 ale wieczorem :polew: :polew: :polew::tongue4:

wiek robi swoje :wink4::decayed:

zgadza się i słaby trening :decayed:

no ja zrobiłem dzień wcześniej zaprawę :)

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

jakby mi się udało jakoś z nimi zgrać w czasie to może dałbym radę, problem tylko w tym, że pracuję do 16, a oglądanie samochodu po ciemku mija sięz celem :mysli:

Chodzi mi o jakieś wstępne oględziny, czy warto. Mam przygotowaną trasę na 3-4 autka w okolicy i nie wiem czy jest sens tracić czas na te akurat czy może jakies inne sobie wyszukać :mysli:

zadzwonie do nich i pogadam co i jak, może się uda :gwizdanie:

:notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.