Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w robo do 18-19 nikogo nie zabieram ale dobrze by było jakby ktoś się pojawił na spocie, pany zacieśniajcie poślady i na spota...

w Rybniku ostatnio było 11 A4 i to chopy na otwartym polu sterczą a nie jak u nas

[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 15:07_________________________________________________no i ja będę :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A mnie nie będzie bo do pracy na noc... :disgust: Choć może na chwilkę się uda podjechać. :cool1:

Opublikowano

A mnie nie będzie bo do pracy na noc... :disgust: Choć może na chwilkę się uda podjechać. :cool1:

thx za zalatwienie tematu ;)

Opublikowano
  • Autor
:hi: no ja będe :decayed:
Opublikowano

A mnie nie będzie bo do pracy na noc... :disgust: Choć może na chwilkę się uda podjechać. :cool1:

thx za zalatwienie tematu ;)

:good:
Opublikowano
  • Autor

Udanego spota pod złotymi lukami ... :gwizdanie:

110029-mac-burdel.jpg

:naughty:

Opublikowano

Siema Pancie :decayed:

Miałby ktoś czas, chęci i w miarę blisko podjechać zerknąć na te auta z ogłoszeń ?

http://otomoto.pl/opel-vectra-klimatronik-10km-od-katowic-C21813101.html

http://otomoto.pl/opel-vectra-1-8-bezwypadkowa-idealna-C20773203.html

Oczywiście odwdzięczę sie w BT smakowym co nieco :cool1:

jakby mi się udało jakoś z nimi zgrać w czasie to może dałbym radę, problem tylko w tym, że pracuję do 16, a oglądanie samochodu po ciemku mija sięz celem :mysli:

Chodzi mi o jakieś wstępne oględziny, czy warto. Mam przygotowaną trasę na 3-4 autka w okolicy i nie wiem czy jest sens tracić czas na te akurat czy może jakies inne sobie wyszukać :mysli:

ja mam kabel diagnostyczny do opla :gwizdanie:
Opublikowano

Udanego spota pod złotymi lukami ... :gwizdanie:

110029-mac-burdel.jpg

:naughty:

http://wikary.pl/?28775 :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano

Wąskiemu ukradli Bobcata ... :gwizdanie:

:angry:

Opublikowano

Wąskiemu ukradli Bobcata ... :gwizdanie:

:angry:

No widziałem właśnie wątek! :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

szybki spot :kox:

Opublikowano

szybki spot :kox:

Ja w robocie siedzę. :angry:
Opublikowano

szybki spot :kox:

To Was musiało byc w ciul... :polew:

Opublikowano

szybki spot :kox:

To Was musiało byc w ciul... :polew:

było tak Toyota Avensis, mój Golf, 3 A4 i rodzynek bez kitu

Calibra :kox:

Opublikowano

szybki spot :kox:

To Was musiało byc w ciul... :polew:

było tak Toyota Avensis, mój Golf, 3 A4 i rodzynek bez kitu

Calibra :kox:

masz na myśli szpachle :naughty:
Opublikowano

Kto przyjechał Cali ??? Keżor ??? Ostatnio w City był jakis przytłumiony spokojny jakby własnie chciał sie pochwalic nowa fura ale sie wstydził ... :polew:

Opublikowano

szybki spot :kox:

To Was musiało byc w ciul... :polew:

było tak Toyota Avensis, mój Golf, 3 A4 i rodzynek bez kitu

Calibra :kox:

No to bogato... :naughty::decayed:
Opublikowano

a4 byłem ja, Seski, i Adaś Cali przyjechał Bulczas z kolegą :kox: :kox: :kox:, Keżor Tośką noi Miszka głolfem

aaa zapomniałem i na koniec kolega latającym a4 co ma psa jak Shakira :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a4 byłem ja, Seski, i Adaś Cali przyjechał Bulczas z kolegą :kox: :kox: :kox:, Keżor Tośką noi Miszka głolfem

aaa zapomniałem i na koniec kolega latającym a4 co ma psa jak Shakira :polew: :polew: :polew:

:mysli:

:hi:

:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.