Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: chlory
Opublikowano

Siema miśki z wieczora co dziś pijemy ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Bulczas wykrakałeś, pompa wtryskowa jebnęła :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bulczas wykrakałeś, pompa wtryskowa jebnęła :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No nie gadaj :shocked:
Opublikowano

leje się z niej jak z piz**y ... patrząc od przodu z tyłu... poszło uszczelnienie.. wiec to nie woda podkapywała ale ropa... ale jutro auto o 8 jedzie do pompiarza...

znalazłem dobrego machera od pomp.... koledze nastawnik w b4 ogarnął w ciągu 3 h ... i to w dąbrowie

Opublikowano

leje się z niej jak z piz**y ... patrząc od przodu z tyłu... poszło uszczelnienie.. wiec to nie woda podkapywała ale ropa... ale jutro auto o 8 jedzie do pompiarza...

znalazłem dobrego machera od pomp.... koledze nastawnik w b4 ogarnął w ciągu 3 h ... i to w dąbrowie

Olaf wiedział czemu sprzedaje :decayed:

Opublikowano

leje się z niej jak z piz**y ... patrząc od przodu z tyłu... poszło uszczelnienie.. wiec to nie woda podkapywała ale ropa... ale jutro auto o 8 jedzie do pompiarza...

znalazłem dobrego machera od pomp.... koledze nastawnik w b4 ogarnął w ciągu 3 h ... i to w dąbrowie

Olaf wiedział czemu sprzedaje :decayed:

:naughty:

Co tam słychować? Miszka coś zarobiony jesteś? :cool1:

Opublikowano

leje się z niej jak z piz**y ... patrząc od przodu z tyłu... poszło uszczelnienie.. wiec to nie woda podkapywała ale ropa... ale jutro auto o 8 jedzie do pompiarza...

znalazłem dobrego machera od pomp.... koledze nastawnik w b4 ogarnął w ciągu 3 h ... i to w dąbrowie

Olaf wiedział czemu sprzedaje :decayed:

:naughty:

Co tam słychować? Miszka coś zarobiony jesteś? :cool1:

robota jest dla biednych więc tyram :naughty:

Opublikowano

leje się z niej jak z piz**y ... patrząc od przodu z tyłu... poszło uszczelnienie.. wiec to nie woda podkapywała ale ropa... ale jutro auto o 8 jedzie do pompiarza...

znalazłem dobrego machera od pomp.... koledze nastawnik w b4 ogarnął w ciągu 3 h ... i to w dąbrowie

Olaf wiedział czemu sprzedaje :decayed:

:naughty:

Co tam słychować? Miszka coś zarobiony jesteś? :cool1:

robota jest dla biednych więc tyram :naughty:

:naughty: No co racja to racja... Też siedzę w robocie... :naughty:
Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

Smerfa już mamy, teraz potrzeba nam landrynkę :polew:

img017la.jpg

Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:

no co Ty gadasz, sezon by obskoczył :decayed:

Opublikowano
:hi: aloha
Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:

no co Ty gadasz, sezon by obskoczył :decayed:

zalezy od stylu jazdy, jezdzac spokojnie to mysle ze 2 sezony da rade

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akjam, chodzą mi po głowie twoje stalówki:P bym je prysnął na jakiś róż i na zime by były :kox: :kox:

No możemy się dogadać. Leżą i przeszkadzają mi w garażu. Opony tam są chyba do wyebania... :gwizdanie:

no co Ty gadasz, sezon by obskoczył :decayed:

zalezy od stylu jazdy, jezdzac spokojnie to mysle ze 2 sezony da rade

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

:hi: aloha

:siema:
Opublikowano

nie jestem zwolennikiem posiadania psa w mieszkaniu, ale takiego biorę w ciemno :kox:

Rosyjski pies (Russian dog)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.