Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem posiadania psa w mieszkaniu, ale takiego biorę w ciemno :kox:

Rosyjski pies (Russian dog)

:naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to psyt :naughty:

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem posiadania psa w mieszkaniu, ale takiego biorę w ciemno :kox:

Rosyjski pies (Russian dog)

:good::kox:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

nie badz leszczem :naughty:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

A ja mleko! :kox:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

A ja mleko! :kox:

laciate :wink4:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

A ja mleko! :kox:

laciate :wink4:

:good: WYsokoprocentowe! :naughty:
Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

Z nurkiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

Z nurkiem :polew: :polew: :polew:

a co to ? :cool1:

Opublikowano

.....to jest silniejsze ode mnie :gwizdanie:

Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

Z nurkiem :polew: :polew: :polew:

a co to ? :cool1:

Taki chlor a nie wie :?:

50 utopiona w środku :laghing2:

Opublikowano

w mineralnejjjj?

Opublikowano

miałem nie pić nic ale chooj jedno piwko jeszcze nikomu nie zaszkodziło :kox:

Wypijcie moje zdrowie. :wink4:

jednak się rozmyśliłem nie walę piwska walne wodę mineralną :kox:

Z nurkiem :polew: :polew: :polew:

a co to ? :cool1:

Taki chlor a nie wie :?:

50 utopiona w środku :laghing2:

"taki chlor..." :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

w mineralnejjjj?

Smakuje pewnie ujowo :sick3:

Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w mineralnejjjj?

Smakuje pewnie ujowo :sick3:

Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: :naughty: :naughty:

ja to znam pod nazwą UBOT :kox:

Opublikowano

w mineralnejjjj?

Smakuje pewnie ujowo :sick3:

Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: :naughty: :naughty:

ja to znam pod nazwą UBOT :kox:

Ubot albo nurek różnie ludzie mówią :wink4:

Opublikowano

w mineralnejjjj?

Smakuje pewnie ujowo :sick3:

Dobre jest z piwem i do tego kopie nieziemsko :naughty: :naughty: :naughty:

z piwem to ja wiem, ubocik
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.